حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/20 تعداد بازدید : 184
نشست فرهنگی سبک زندگی و تأثیر آن بر ازدواج جوانان
نشست فرهنگی سبک زندگی و تأثیر آن بر ازدواج جوانان با حضور حجت الاسلام والمسلمین نقویان به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تالار طبری مجتمع درمانی طوبی ساری برگزار شد.
نشست فرهنگی سبک زندگی و تأثیر آن بر ازدواج جوانان با حضور حجت الاسلام والمسلمین نقویان به همت معاونت دانشجویی  و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تالار طبری مجتمع درمانی طوبی ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دراین نشست، حجت الاسلام والمسلمین ناصر نقویان، با بیان اینکه برنامه های ماهواره ای غرب مانند ویترینی هستند که ظاهری زیبا دارند، گفت: پشت صحنه زندگی غربی‌ها بوی تعفن می‌دهد.
وی، ضمن تاکید بر اینکه بسیاری از زندگی‌ها به خاطر اینکه خوب مورد دقت و تامل قرار نمی‌گیرد، پس از مدت کوتاهی دچار شکست می‌شود، افزود: جوانان برای اینکه در زندگی دچار شکست و تلخی نشوند، بهتر است از تجربیات دیگران بهره مند شوند.
این استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به اینکه زندگی مانند پازل است که باید تمامی اجزا آن در کنار هم قرار گیرد، تصریح کرد: قبل از تعیین سبک زندگی باید هدف را خوب شناسایی کنیم .
حجت الاسلام نقویان اظهار داشت: برای اینکه سبک زندگی خوبی داشته باشیم، باید طرح و برنامه مناسب داشته باشیم.
وی اذعان داشت: بسیاری از بیماری‌های روانی در غرب ناشی از عدم داشتن برنامه مناسب در زندگی است.
حجت الاسلام نقویان، با بیان اینکه اندیشه‌های غربی، این عالم را مثل پارکی می‌داند که در آن فقط خوش باشند، افزود: غربی‌ها معتقد هستند هر چیزی مخالف لذت بردن این دنیا است باید کنار رود.
این استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به اینکه تمامی تفکرات، اختراعات و مطالعات غربی‌ها برای خوش‌گذرانی است، تصریح کرد: غرب فلسفه زندگی را بر خوش‌گذرانی گذاشته و دنیا را گذرگاه موقت می داند.
حجت الاسلام نقویان ، قرآن را کتاب زندگی دانست و گفت: این کتاب آسمانی راه و روش زندگی را برای انسان‌ها مشخص کرده است.
وی خاطرنشان ساخت:  اسلام به ما می‌آموزد، خوب زندگی کنیم و خوب زندگی کردن ما در گرو اندیشیدن در قرآن است.
نشست فرهنگی سبک زندگی و تأثیر آن بر ازدواج جوانان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal