حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/27 تعداد بازدید : 460
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرارسیدن سال نو
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در آستانه سال نو، فرا رسیدن بهار و جوشش امید و زندگی را تبریک گفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در آستانه سال نو، فرا رسیدن بهار و جوشش امید و زندگی را تبریک گفت.
 در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شکوفه باران فروردین از پس زمستان جلوه ای است با شکوه از جوشش حیات و تولد شورانگیز امید که همزاد صبر است و بی این هیچ زمستانی به بهار نمی رسد.
باد بوی سمن آورد و گل و سنبل و بید                        دردکان به چه رونق بگشاید عطار
نعمتت بارخدایا از عدد بیرون است                           شکر انعام تو هرگز نکند شکرگزار
شکربه درگاه او می بریم که کریم است و طبیعت وسعت بی پایان نمعتهای اوست.
همکاران ارجمند! قدمهای استوار دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مسیر پیشرفت مرهون اندیشه های نیرومند و عزم  و تلاش پیگیر همه شماست. استقرار برنامه مهم پزشک خانواده شهری به صورت سرآمد در کشور، کسب رتبه نخست در بین دستگاههای  اجرایی استان برای دومین سال پیاپی  و رتبه برتر طرح تکریم ارباب رجوع در استان و دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ، کسب عنوان دانشگاه برتر در طرح حاکمیت بالینی برای دومین سال پیاپی، کسب مکرر عنوان رتبه برتر کشوری مرکز تحقیقات دانشجویی در جشنواره رازی ، کسب عنوان فرهنگ ساز برتر سلامت در کشور ، کسب رتبه اول پژوهشی در بین دانشگاه های هم طراز، توسعه کمی و کیفی آموزشی و  نیز ایجاد ظرفیتهای جدید پژوهشی ، از افتخاراتی است که اراده استوار و همدلی و همکاری همه شما استادان، مدیران، کارکنان و دانشجویان عزیز محقق ساخته است.
همکاران عزیز! هرچند با تلاش فراوان از همه فرصتهای قانونی برای تأمین منابع پرداختهای پرسنلی بهره برده ایم، متأسفانه به لحاظ محدودیتهای ناگزیری که به خوبی از جوانب آن آگاهید، انضباطی که به زحمت بسیار در پرداختهای پرسنلی ایجاد شده بود دستخوش تأخیرهای ناخواسته شد که از این بابت از همه شما عذرخواهی می کنم.
با افتخار ضمن قدردانی ، فرارسیدن سال جدید را به همه شما همکاران ارجمند و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک می گویم و از درگاه قادر متعال برایتان سالی سرشار از برکت و معنویت مسألت می نمایم و آرزو می کنم در سایه الطاف الهی و تدبیرها و هدایتهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همت بلند همه مردم ایران اسلامی ، شرایط ناهموار ناشی از تحریمها و تحمیلها به مسیر هموار پیشرفت بدل شود. خداوند همه ما را در راه پرافتخار خدمت به مردم که آرمان ممتاز نظام مقدس جمهوری اسلامی است، توفیق کامل عطا فرماید.
دکتر محمد مهدی ناصحی
رئیس دانشگاه و قائم مقام وزیر در استان

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرارسیدن سال نو
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal