حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/05 تعداد بازدید : 216
در پذیرش بیماران مشکلی نداریم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگاران مستقر در ستاد تهسیلات سفر استان با اشاره به اینکه بیمارستانهای استان در ایام تعطیلات نوروزی در پذیرش بیماران مشکلی نداشتند، گفت: سعی داریم در ارایه خدمات به سافران نوروزی مشکلی پیش نیاید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگاران مستقر در ستاد تهسیلات سفر استان با اشاره به اینکه  بیمارستانهای استان در ایام تعطیلات نوروزی در پذیرش بیماران مشکلی نداشتند، گفت: سعی داریم در ارایه خدمات به سافران نوروزی مشکلی پیش نیاید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دکتر فرهاد غلامی،  ضمن بیان مطلب بالا، افزود: با هماهنگی های ستادی تلاش کردیم بیماران خاص  از نظر تهیه داروهای مورد نیاز با مشکلی مواجه نشوند.
وی، با تاکید بر اینکه در تهیه داروهای بیماران مشکی وجود ندارد، تصریح کرد: به منظور حمایت مالی از بیماران خاص 80 درصد هزینه  داروهای داخلی و 30 درصد هزینه داروهای خارجی  توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران پرداخت می شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: در راستای ارایه خدمات مناسب در اسرع وقت، استان به 6 منطقه درمانی تقسیم شد که در هر منطقه بیمارستان تخصصی وجود دارد.
دکتر غلامی، بیمارستاهای شهید رجایی تنکابن، ولی عصر قائمشهر و امام خمینی(ره) بهشهر بیشترین بار مراجعه به اورژانس در ایام نوروز عنوان و اظهار داشت: نظارت و حضور پرسنل درمانی از طریق ستاد هدایت و اطلاع رسانی و رسیدگی به شکایات مردمی لحظه به لحظه در حال انجام است.
گفتنی است بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی می توانند مشکلات، شکایات و یا نظرات خود را از طریق شماره های 1800-2261965-2261966-0151  با ما در میان بگذارند.
در پذیرش بیماران مشکلی نداریم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal