حوزه ریاست
۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/02/11 تعداد بازدید: 1
دومين همايش بزرگ پياده‌روي خانوادگي نكا
توجه به ورزش بخصوص ورزش‌هاي همگاني ضامن سلامت است .

توجه به ورزش بخصوص ورزش‌هاي همگاني ضامن سلامت است . اسماعيل محموديان مدير شبكه بهداشت و درمان نكا در دومين همايش بزرگ پياده‌روي خانوادگي نكا با اشاره به اينكه مصرف سيگار و قليان، موجب افزايش برخي بيماري‌ها شده است، خاطرنشان كرد: داشتن تحرك و توجه به ورزش و ورزش‌هاي همگاني از راه‌هاي تامين سلامتي است. اسماعيل محموديان ورزش را تامين كننده نشاط و شادابي و زمينه‌ساز صحت و سلامتي دانست و تصريح كرد: لحاظ كردن سياست‌هاي تشويقي در جريان برگزاري ورزش همگاني موجب استقبال همه اقشار مردم به ورزش مي‌شود.

فرماندار نكا در اين همايش بزرگ اظهار داشت: اين همايش بزرگ به مناسبت بزرگداشت سرداران و 427 شهيد شهرستان نكا و روز شورا و ارتقاي سلامت در جامعه برگزار شد.
رضا آزادي كناري با اشاره به سخنان رهبري در پيام نوروزي و اهتمام به امر ورزش خاطرنشان كرد: برآنيم تا در سال جاري به مناسبت‌هاي مختلف اين همايش پياده روي را انجام دهيم.
وي تاثيرات مفيد اين همايش را در بالا بردن روحيه وحدت و ايجاد نشاط و شادابي بسيار با اهميت دانست و آن را به عنوان يك حركت خوب فرهنگي و اجتماعي موجب جلب توجه مردم به ورزش عمومي و همگاني بيان كرد.

در اين همايش تعدادي دوچرخه، ربع سكه بهار آزادي، كمك هزينه سفر به كربلا و مكه، بسته‌اي فرهنگي و ورزشي و هداياي نقدي با همكاري بانك ملي و ادارات شهرستان نكا به قيد قرعه به شركت كنندگان اهدا شد.
این همایش با همكاري شبكه بهداشت و درمان ، تربيت بدني ، فرمانداري و ادارت اين شهرستان در نکا برگزار شد.

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal