حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/21 تعداد بازدید : 136
لزوم مشارکت افراد جامعه در برخورداری از نظام سلامت عمومی
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در همایش استانی هفته سلامت که در ساری برگزار شد، گفت: مشارکت تمامی افراد جامعه در برخورداری از نظام سلامت عمومی فعال، الزامی است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در همایش استانی هفته سلامت که در ساری برگزار شد، گفت: مشارکت تمامی افراد جامعه در برخورداری از نظام سلامت عمومی فعال، الزامی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، هادی ابراهیمی، ضمن بیان مطلب بالا، تصریح کرد: در این صورت می توانیم به عنوان یکی از کشورهای مهم و مطرح و به تمام معنا استاندارد در حوزه سلامت عمومی مطرح شویم.
وی، رویکرد دولت نهم و دهم را در حوزه بهداشت و درمان خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: امیدواریم این جهت گیریها ادامه داشته باشد.
ابراهیمی، به تنگناهای اقتصادی کشور در سال گذشته اشاره و تصریح کرد: جوانان بالنده نظام جمهوری اسلامی ایران توانستند در بخشهای مختلف درمان و آموزش پزشکی از جمله داروهای گیاهی به توفیقات مهمی دست یابند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ضمن اشاره به اجرای برنامه پزشک خانواده در این استان، اظهار داشت: در اجرای این برنامه ملی یکی از استانهای برتر هستیم.
ابراهیمی، با بیان اینکه این طرح در اردیبهشت ماه امسال اجرایی می شود، تصریح کرد: با تمام مشکلاتی که در بخش اعتباری و بودجه ای داشتیم با همت مدیران استانی این کار بزرگ در مازندران محقق شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران، نقش افراد در حوزه سلامت را بارز و برجسته دانست و اذعان داشت: اینگونه افراد با کم ترین برخورداری ها و توقعات، بیشترین خدمات را ارائه می دهند.
*قدردانی معاون استاندار مازندران از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
وی، در بخش دیگری از سخنانش از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ستاد تسهیلات سفر استان ویژه ایام نوروز 92 قدردانی کرد و افزود: بیمارستانها و مراکز درمانی استان در این ایام آماده ارایه خدمات درمانی به 13 میلیون گردشگر و مسافر بودند.
ابراهیمی، کسب رتبه نخست در بخش خدمت دهی به مسافران نورزوی را مرهون همکاری اعضای این ستاد به ویژه کمیته بهداشت و درمان  و مردم دانست و اظهار داشت: این افراد ناملایمات را تحمل می کنند تا سلامت را به جامعه ارزانی می کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران، با اشاره به نامگذاری سال 92 به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حماسه سیاسی بدون حماسه اقتصادی محقق نمی شود و این دو مکمل یکدیگر هستند.
ابراهیمی، افزود: جامعه پویا و با نشاط و برخوردار از سلامت در تمامی بخشها باید پیشتاز حماسه سازی باشد.

لزوم مشارکت افراد جامعه در برخورداری از نظام سلامت عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal