حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/23 تعداد بازدید : 366
قطع پرداخت فی فور سرویس پزشکان از ابتدای اردیبهشت
در نشست اعضای ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده در مازندران، بر قطع پرداخت فی فور سرویس پزشکان از ابتدای اردیبهشت ماه در این استان تاکید و تصریح شد: از اول اردیبهشت ماه تمامی پرداختهای پزشکان در قالب برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع انجام می شود.
در نشست اعضای ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده در مازندران، بر قطع پرداخت فی فور سرویس پزشکان از ابتدای اردیبهشت ماه در این استان تاکید و تصریح شد: از اول اردیبهشت ماه تمامی پرداختهای پزشکان در قالب برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع  انجام می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در این نشست ضمن تاکید بر قطع پرداخت FFS از ابتدای اردیبهشت در استان، گفت: پزشکان ستادی  برای فعالیت در این برنامه ملی حضور یابند.
دکتر محمدمهدی ناصحی، به پیگری دریافت دفترچه بیمه ایرانیان برای افراد فاقد بیمه اشاره کرد و افزود: این دسته از افراد با مراجعه به اداره کل بیمه سلامت مازندران با پرداخت حداقل سرانه  صاحب دفترچه درمانی شوند.
وی، از مردم خواست هرچه سریعتر با مراجعه به مراکز بهداشتی محل سکونت خود، در انتخاب پزشک خانواده تعجیل کنند.
دکتر محمدرضا میرزایی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در سخنانی، ضمن ارائه گزارش پایشهای انجام شده از مراکز و پایگاههای مجری برنامه، در خصوص تسهیل عقد قرارداد با پزشکان متقاضی مشارکت در برنامه تاکید کرد.
دکتر فرهاد غلامی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بیان آمادگی کامل بیمارستانها در اجرای سیستم ارجاع و پذیرش بیماران تخصصی و فوق تخصصی در کلینیک عصر پرداخت و اظهار داشت: اطلاعات درمانگاههای تخصصی و اطلاع رسانی به پزشکان در سایت این دانشگاه درج شده است.
دکتر صالح طبری مدیر کل بیمه سلامت استان نیز با تاکید بر نشاندار شدن دفاتر بیمه طی مدت باقیمانده ، اظهار داشت: پرداخت حق الزحمه سطح 2 و 3 منوط به رعایت سیستم ارجاع (درج مهر پزشک خانواده و تکمیل فرم ارجاع) خواهد بود.
گفتنی است نشست اعضای ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد.

قطع پرداخت فی فور سرویس پزشکان از ابتدای اردیبهشت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal