حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/27 تعداد بازدید : 126
استقبال کارکنان شرکت گاز مازندران درتکمیل فرم اهدای عضو
معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه اهداء عضو یکی از اقدمات حسنه است که منجر به نجات جان چندین نفر می شود، گفت: 46 کارمند شرکت گاز استان با تکمیل فرم اهدای عضو متقاضی مشارکت در این امر خداپسندانه شدند.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه اهداء عضو یکی از اقدمات حسنه است که منجر به نجات جان چندین نفر می شود، گفت: 46 کارمند شرکت گاز  استان با تکمیل فرم اهدای عضو متقاضی مشارکت در این امر خداپسندانه شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، محمدمصطفی قربانی در نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضمن بیان مطلب بالا، هدف از انجام این اقدام نیک را فرهنگ سازی اهدای عضو دانست و افزود: سالانه تعداد زیادی از افراد جامعه دچار مرگ مغزی می شوند که با اهدای اعضای این افراد، تعداد بیشماری از بیماران نیازمند به اهداء عضو از مرگ حتمی نجات می یابند.
وی، بر فرهنگ سازی این امر تاکید و تصریح کرد: اعضای بدن بیمار دچار مرگ مغزی از جمله قلب- کلیه ها و کبد قابل پیوند زدن به بیماران است.
گفتنی است فرزند محمدمصطفی قربانی نیز در سال گذشته طی حادثه ای دچار مرگ مغزی و اعضای بدن متوفی به بیماران نیازمند به اهدا پیوند زده شد.

استقبال کارکنان شرکت گاز مازندران درتکمیل فرم اهدای عضو
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal