حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/27 تعداد بازدید : 125
1590 آماده پاسخگویی به سوالات مردم
قائم مقام وزیر بهداشت در مازندران با اشاره به اجرای مرحله نهایی برنامه پزشک خانواده در این استان از اول اردیبهشت ماه، گفت: شماره چهاررقمی 1590 نیز در سطح مازندران برای پاسخگویی به سوالات متداول مردم و پزشکان فعال شده است.

قائم مقام وزیر بهداشت در مازندران با اشاره به اجرای مرحله نهایی برنامه پزشک خانواده در این استان از اول اردیبهشت ماه، گفت:  شماره چهاررقمی 1590 نیز در سطح مازندران برای پاسخگویی به سوالات متداول مردم و پزشکان فعال شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمد مهدی ناصحی با بیان اینکه گرفتن پیش شماره 0151 برای افرادی که در خارج از شهرساری اقامت دارند برای تماس با 1590 الزامی است، افزود: کارشناسان مستقر در مرکز تلفن 1590  آماده پاسخگویی افراد جامعه در خصوص برنامه پزشک خانواده است.
وی، با بیان اینکه قراداد با پزشکان سطح یک منعقد شد و بیش از 300 دارخانه در سطح استان  نیز در این برنامه مشارکت دارند، افزود: به منظور ارایه خدمات درمانی مناسب، در مناطق مختلف شهری مراکزی به صورت شبانه روزی پیش بینی شده تا در ایام تعطیل و ساعات پایانی شب به مراجعه کنندگان اورژانس پاسخ دهد.

1590 آماده پاسخگویی به سوالات مردم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal