حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/01/29 تعداد بازدید : 92
کلینیک دندانپزشکی آماده پذیرش بیماران است
رئیس دانشکده دندانپزشکی ساری در مراسم گرامیداشت روز جهانی دندانپزشک به راه اندازی کلینیک دندانپزشکی و پذیرش بیماران در این دانشکده اشاره و تصریح کرد: در این کلینیک دانشجویان با نظارت اساتید متخصص به درمان بیماران می پردازند.
رئیس دانشکده دندانپزشکی ساری در مراسم گرامیداشت روز جهانی دندانپزشک به راه اندازی کلینیک دندانپزشکی  و پذیرش بیماران در این دانشکده اشاره و تصریح کرد: در این کلینیک دانشجویان با نظارت اساتید متخصص  به درمان بیماران می پردازند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مهدی غلامرضایی، بر ارزیابی سالانه مشکلات دهان و دندان توسط پزشک متخصص تاکید و اظهار داشت: هر فرد سالانه 2بار برای این امر به دندانپزشک مراجعه کند.
وی، آموزش درست بهداشت دهان و دندان در پیشگیری از بیماریهای مرتبط موثر دانست و گفت: پزشکان نیز باید معاینات دوره ای خود را فعال کنند.
رئیس دانشکده دندانپزشکی ساری، بر نحوه اخلاق و برخورد پزشکان با بیماران تاکید کرد و گفت: رضایتمندی بیماران از مجموعه درمانی دندانپزشکی در اولویت قرار گیرد.
غلامرضایی، به ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تیپ دو به تیپ یک اشاره و تصریح کرد: موفقیتهای به دست آمده در زمینه های پژوهشی، توسعه ای، تعداد اعضای هیات علمی ورشته های تحصیلی موثر بوده است.
گفتنی است در ادامه این مراسم از دندانپزشکان نمونه(دکتر محمدرضا کاظمی- دکتر موسی خدایی- دکتر فرهاد باقری- دکترحسین قوام نصیری- دکترنادیا روشنی- دکتراسدلله صمدی- دکتر محمدعلی ماجایی- دکتر کامران نصرتی و دکتر بیتا تحقیقی) تجلیل به عمل آمد.

کلینیک دندانپزشکی آماده پذیرش بیماران است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal