حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/03 تعداد بازدید : 254
برگزاری چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی در ساری
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از برگزاری چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی به صورت همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در روز پنجم اردیبهشت ماه در این استان خبر داد و گفت: این آزمون ساعت 9 صبح در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) ساری واقع در کیلومتر 17 جاده خزر آباد برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از برگزاری چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی  به صورت همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در روز پنجم اردیبهشت ماه در این استان خبر داد و گفت: این آزمون ساعت 9 صبح در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) ساری واقع در کیلومتر 17 جاده خزر آباد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکترمحمد آزادبخت با اعلام خبر بالا، افزود: کارت شرکت در آزمون چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی از تاریخ دوم تا چهارم اردیبهشت در سایت اینترنتی sanjeshp.ir   قابل دریافت است.
وی، با تاکید بر اینکه دربهای سالن برگزاری آزمون رأس ساعت 8صبح باز و در ساعت هشت و 45 دقیقه بسته می شود، تصریح کرد: همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار(کارت ملی یا نظام پزشکی) در روز آزمون الزامی است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: آزمون این دوره شامل 200 سوال چهارجوابی  است که داوطلبان باید آن را در مدت 240 دقیقه پاسخ دهند.
دکتر آزادبخت، با اشاره به اینکه کلید اولیه سوالات از ساعت 18 روز جمعه ششم اردیبهشت در سایت sanjeshp.ir   قابل دسترسی خواهد بود، اظهار داشت: شرکت کنندگان می توانند اعتراض خود را به سوالات آزمون از طریق این سایت و از ساعت 18 روز جمعه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه نهم اردیبهشت ارسال نمایند.
وی، خاطرنشان ساخت: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از جزئیات چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی به سایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران به  آدرس www.mazums.ac.ir بخش معاونت آموزشی مراجعه نمایند.

برگزاری چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی در ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal