حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/04 تعداد بازدید : 172
67 مقاله و 294 پوستر دراین همایش ارایه می شود
دبیر علمی هشتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار در آیین افتتاح این همایش که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری در حال برگزاری است، گفت: در این دوره از همایش درمجموع 67 مقاله در قالب سخنرانی و 294 پوستر ارایه می شود.
دبیر علمی هشتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار در آیین افتتاح این همایش که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری در حال برگزاری است، گفت: در این دوره از  همایش درمجموع 67 مقاله در قالب سخنرانی  و 294 پوستر ارایه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمود محمدیان، با بیان اینکه داوری مقالات ارسال شده در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران صورت گرفت، افزود: در مجموع 749 مقاله  به دبیرخانه همایش ارسال شد که نشانه استقبال متخصصین و اندیشمندان بهداشت حرفه ای از این همایش  است.
وی، ادامه داد: عوامل زیان آور فیزیکی محیط کار- آرگونومی- طب کار- عوامل شیمیایی و آلودگی هوا در محیط کار و سم شناسی شغلی و ایمنی از جمله محورهای این همایش محسوب می شود.
دبیر علمی هشتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار با اشاره به اینکه  مقالات با حضور هیئت رئیسه در 3 سالن مجزا  ارایه می شود، افزود: در بخش طب کار، 14 مقاله به صورت سخنرانی و 60 پوستر،آرگونومی 8مقاله و 81 پوستر، HSE و ایمنی 13 مقاله و 43 پوستر، سم شناسی 8 مقاله و 8 پوستر، عوامل شیمیایی 14 مقاله و 41 پوستر و عوامل فیزیکی 10 مقاله و 61 پوستر توسط کارشناسان و اساتید در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ارایه می شود.
دکتر محمدیان ادامه داد: در این همایش دو روزه اساتید و کارشناسان مختلفی از 46 دانشگاه علوم پزشکی کشور و مراکز تحقیقاتی و صنایع مربوطه حضور دارند.
رئیس انجمن علمی بهداشت کار ایران در نیز همایش گفت: انجمن علمی بهداشت کار ایران نشانه وحدت همه کارشناسان بهداشت محیط حرفه ای است.
دکتر فریده  گلبابایی، ضمن قدردانی از رئیس و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در میزبانی این دوره از همایش، افزود: نماد فعالیت انجمن علمی بهداشت کار ایران، برپایی همایشهای دوره ای و انتشار مجلات مختلف علمی پژوهشی است.
وی، با بیان اینکه این انجمن در طول شش سال فعالیت خود توانسته 3 مجله را انتشار دهد اظهار داشت: امیدواریم مجلات این انجمن در ISI نمایه شود.
رئیس انجمن علمی بهداشت کار ایران، از مسولان وزارت بهداشت خواست پتانسیل این انجمن را در سیاستگذاریهای خود لحاظ کنند، افزود: امیدواریم با کمک نسلهای جوان مسیر بهداشت حرفه ای به مسیرهای توسعه هدایت شود و جزء انجمنهای بزرگ دنیا مطرح شود.
گفتنی است هشتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار از صبح امروز چهارم اردیبهشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری آغاز به کار کرد و تا فردا ادامه دارد.

67 مقاله و 294 پوستر دراین همایش ارایه می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal