حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/17 تعداد بازدید : 90
بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر
وزیر بهداشت در آغاز ورود به شهرستان رامسر از بخشهای مختلف بیمارستان 200تخت خوابی امام سجاد(ع) رامسر بازدید کرد و از نزدیک با روند درمان بیماران مطلع شد.

وزیر بهداشت در آغاز ورود به شهرستان رامسر از بخشهای مختلف بیمارستان 200تخت خوابی امام سجاد(ع) رامسر بازدید کرد و از نزدیک با روند درمان بیماران  مطلع شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر حسن طریقت منفرد در این بازدید بر استفاده بهینه از تختهای بیمارستانی وارایه خدمات درمانی مطلوب تاکید کرد.
 رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر نیز در حاشیه این بازید با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای 200 تخت مصوب است، گفت: 168 تخت این بیمارستان اشغال است.
 دکتر محمد رضا نیک نهاد  ظریب اشغال تختهای بیمارستان امام سجاد(ع) را 68 درصد عنوان و تصریح کرد: ظریب اشغال تخت برخی از  بخشهای این بیمارستان از جمله آی سی یو، سی سی یو و آنکولوژی صد در صد است.
وی، با بیان اینکه قدمت بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر به 40 سال می رسد، افزود:  این بیمارستان علاوه بر مردم رامسر به شهرهای همجواراز جمله شرق گیلان نیز خدمات درمانی ارایه می دهد.
نیک نهاد با اشاره به اینکه آی سی یو، سی سی یو و آنکولوژی، داخلی، جراحی اطفال، زنان و زایمان وجراحی مغز و اعصاب از جمله بخشهای درمانی این بیمارستان محسوب می شوند، اظهار داشت: جراحی مغز و اعصاب نزدیک به ده سال در این مرکز انجام می شود.

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal