حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/18 تعداد بازدید : 130
در 7 استان کشوربرنامه پزشک خانواده اجرایی می شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با بیان اینکه استانهای آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، قزوین ، یزد و خوزستان برنامه پزشک خانواده را در اردیبهشت ماه اجرایی می کنند، گفت: درآینده نزدیک اجرای برنامه پزشک خانواده در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز آغاز می شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با بیان اینکه استانهای آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، قزوین ، یزد و خوزستان برنامه پزشک خانواده را در اردیبهشت ماه  اجرایی می کنند، گفت: درآینده نزدیک اجرای برنامه پزشک خانواده در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز  آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر حسن طریقت منفرد در حاشیه نشست با پزشکان خانواده شهرستان رامسر در گفتگو با خبرنگاران، افزود: استانهای مازندران و فارس از اوایل سال گذشته برنامه اجرای پزشک خانواده را در دستور کار خود قراردادند.
وی، به بیان جایگاه پزشکان به ویژه طب عمومی در دنیا پرداخت و تصریح کرد: در دنیا اولویت اول در بهداشت و درمان طب عمومی و مراقبتهای اولیه است لذا تمامی تلاش خود رادر ارتقا این جایگاه به کار می بندیم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خاطرنشان کرد: در همین راستا در برنامه پزشک خانواده جایگاه طب عمومی تقویت می شود.

*70 درصد مردم مازندران پزشک خود را انتخاب کردند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز با اشاره به استقبال خوب مردم مازندران از برنامه پزشک خانواده، گفت: 70 درصد ازمردم این استان پزشک خود را انتخاب کردند.
دکتر محمد مهدی ناصحی، ادامه داد: از اول اردیبهشت پرداخت پزشکان در قالب برنامه پزشک خانواده و به صورت سرانه انجام می شود.
وی با بیان اینکه از اول اردیبهشت تا کنون 170 هزار مازنی نسبت به انتخاب پزشک خانواده خود اقدام کردند، افزود: درحال حاضر بیش از 900هزار نفر از جمعیت شهری مازندران پزشک خود را انتخاب کردند.
در 7 استان کشوربرنامه پزشک خانواده اجرایی می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal