حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/19 تعداد بازدید : 128
جراحان قلب مازندرانی جوابگوی نیازهای مردم استان هستند
رئیس انجمن جراحان قلب ایران، در حاشیه اولین کنگره جراحی قلب در مازندران، وضعیت جراحی قلب را از نظر تعداد پزشکان و تجهیزات در ایران مناسب دانست و افزود: جراحان قلب مازندرانی به طور کامل جوابگوی نیازهای مردم استان هستند.
رئیس انجمن جراحان قلب ایران، در حاشیه اولین کنگره جراحی قلب در مازندران، وضعیت جراحی قلب را از نظر تعداد پزشکان و تجهیزات در ایران  مناسب دانست و افزود: جراحان قلب  مازندرانی به طور کامل جوابگوی نیازهای مردم استان هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمدعلی یوسف نیا، با اشاره به اینکه در حوزه جراحی قلب تجهیزات به روزی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: بیشتر بیماریهای قلبی در ایران قابل درمان است.
وی، علت افزایش بیماریهای قلبی عروقی را تغذیه نامناسب، دیابت، چاقی و استعمال مواد دخانی از جمله سیگار و قلیان و استرس دانست و تصریح کرد: پیشگیری از این عوامل در کاهش بیماریهای قلبی عروقی تاثیر بسزایی دارد.
دکتر یوسف نیا، با بیان اینکه جراحی قلب به صورت تیمی انجام می شود، اظهار داشت: اگر بتوانیم مراکز و تیمهای قوی را در سطح استانها مستقر کنیم نیاز بیماران برطرف می شود.
وی، با اشاره به وجود 200 متخصص جراح قلب در کشور ادامه داد: جراحان داخلی  در پیوندهای قلب نیز موفق عمل می کنند.
رئیس انجمن جراحان قلب ایران، افزود:  افزایش آگاهی مردم از نحوه ابتلا و پیشگیری از بیماریها در کاهش ابتلا به انواع بیماریها موثر است.

*تکنیکهای خوبی در جراحی قلب مازندران وجود دارد
وی، بر ارتباطات علمی و به روز رسانی آخرین دستاوردهای پزشکی تاکید و تصریح کرد: تکنیکهای خوبی در جراحی قلب در استان مازندران وجود دارد.
دکتر یوسف نیا، در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جراحی ها در حال حاضر به سمت جراحی غیر تهاجمی در حال پیشرفت است، گفت: جراحان قلب خدمات شایسته ای را به مردم ارایه می دهند.
گفتنی است اولین کنگره قلب جراحی در مازندران در روزهای 19 و 20 اردیبهشت در هتل سالار دره ساری در حال برگزاری است.
جراحان قلب مازندرانی جوابگوی نیازهای مردم استان هستند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal