حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/26 تعداد بازدید : 232
دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گسترش رشته های تحصیلی منعی ندارد
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گسترش رشته های تحصیلی منعی ندارد، گفت: این دانشگاه در هر رشته ای که ظرفیت آموزش داشته باشد، می تواند فعالیت نماید.
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گسترش رشته های تحصیلی منعی ندارد، گفت: این دانشگاه در هر رشته ای که ظرفیت آموزش داشته باشد، می تواند فعالیت نماید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر بهرام عین اللهی در آیین پاسداشت روز استاد و جشن ارتقا دانشگاه علوم پزشکی مازندران به تیپ یک، گفت: کسب این جایگاه ماحصل سالها تلاش و زحمات مدیران آن است.
وی، با بیان اینکه این دانشگاه مولود انقلاب است و در سایه انقلاب اسلامی ایران پدید آمد، افزود: ارتقا این دانشگاه را یک شروع جدید برای رشد بیشتر می دانم.
دکتر عین اللهی، ، اساتید را بزرگترین ثروت دانشگاه های علوم پزشکی دانست و تصریح کرد: توجه به این افراد می تواند ما را به قله های رشد و ترقی برساند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشجوپروری را مهمترین شاخصه استاد عنوان کرد و افزود: در روشهای تدریس و آموزش به خلاقیت و ایجاد خودباوری در دانشجویان نیاز داریم.
وی آشنایی به مبانی جدید آموزشی را برای اساتید ضرورتی انکار ناپذیر دانست و افزود: علاوه بر آموزش، نهضت نرم افزاری ازمهمترین مسائلی است که باید به آن توجه شود.
 
* زمان شکوفایی دانشگاه علوم پزشکی مازندران فرا رسید
دکتر عین اللهی، ضمن اشاره به فعالیتهای علمی در مازندران تصریح کرد: باید آرشیوهای قوی در فضای مجازی ایجاد کنیم تا دانشمندان بتوانند با این فعالیتها آشنا شوند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با تاکید بر اینکه مرجعیت علمی نیز باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: این مرجعیت در آموزش  نشان داده شود.
وی، به مراجعه بیماران از کشورهای دیگر به منظور بهره مندی از ظرفیتهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اشاره و تصریح کرد: علوم پزشکی در منطقه از ظرفیت بالایی برخوردار است.
دکتر عین الهی، از رؤسای این دانشگاه خواست ماموریتهای کشوری را نیز بر عهده بگیرند و اظهار داشت: اعتقاد داریم زمان شکوفایی دانشگاه علوم پزشکی مازندران فرا رسیده است.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گسترش رشته های تحصیلی منعی ندارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal