حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/30 تعداد بازدید : 90
سی و سومین جلسه حاکمیت بالینی برگزار شد
سی و سومین جلسه حاکمیت بالینی با حضور مسولان بهبود کیفیت وحاکمیت بالینی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بیمارستانهای استان به میزبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.
سی و سومین جلسه حاکمیت بالینی با حضور مسولان بهبود کیفیت  وحاکمیت بالینی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بیمارستانهای استان به میزبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.
معاون درمان بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، هدف از برگزاری نشستهای حاکمیت بالینی را هماهنگی  دفاتر بهبود کیفیت و افزایش سطح مستند سازی ها دانست و تصریح کرد: نشست با مسولان دفاتر حاکمیت بالینی و بهبود کیفیت منجر به اجرا شدن استانداردهای این برنامه می شود.
دکتر حامد امینی آهی دشتی با بیان اینکه در  بیمارستان امام(ره) ساری نیز برنامه حاکمیت بالینی و بهبود کیفیت در حال اجراست، افزود: این برنامه در راستای ایجاد تفکر مشتری مداری ، جلب رضایت مشتریان، ارتقاء ایمنی بیماران و در نهایت تعالی خدمات بالینی طراحی شده است.


* در برنامه حاکمیت بالینی، بیمار در اولویت قرار دارد
مسول حاکمیت بالینی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این نشست، با اشاره به آغاز فعالیت دفاتر حاکمیت بالینی و بهبود کیفیت از سال 89 در بیمارستانهای استان، اظهار داشت: طی این مدت در کنار سایر فرایندهای اصلی بیمارستانها، فرایند بهبود کیفیت نیز افزوده شد.
دکتر افشین امیرخانلو، ادامه داد: این برنامه کمک کرد تا کیفیت ارایه خدمات در کنار سایر خدمات ارتقا یابد.
وی با بیان اینکه در برنامه حاکمیت بالینی، مشتری و بیمار در اولویت قرار دارند، افزود: مهمترین ارزش یک بیمارستان ، توجه به ایمنی بیمار است.
دکتر امیرخانلو، در پایان سخنانش،  بر اجرای 35 استاندارد اساسی در کنار 20 استاندار الزامی در بیمارستانها تاکید کرد.
گفتنی است گروه حاکمیت بالینی دانشگاه علوم پزشکی مازندران زیر نظر معاونت درمان با هدف کمک به ارتقاء کیفیت خدمات و دستیابی به اهداف چهار محور برنامه حاکمیت بالینی سازمان جهانی بهداشت و وزارتخانه در خصوص مشارکت و تعامل با بیمار ، مدیریت خطر و ایمنی بیمار و کارکنان ، نیروی کارکارآمد ، اثربخشی بالینی از سال ۸۹ شروع به فعالیت نمود.

سی و سومین جلسه حاکمیت بالینی برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal