حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/02/30 تعداد بازدید : 104
حضور پزشکان تمام وقت به ارتقا درمانی منجر می شود
معاون توسعه و پشتیبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری در حاشیه بازدید خبرنگاران حوزه سلامت از این مرکز درمانی گفت: حضور پزشکان تمام وقت در بخشهای داخلی و خاص یکی دیگر از عوامل ارتقا سطح درمانی این مرکز است.
معاون توسعه و پشتیبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری در حاشیه بازدید خبرنگاران حوزه سلامت از این مرکز درمانی گفت: حضور پزشکان تمام وقت در بخشهای داخلی و خاص یکی دیگر از عوامل ارتقا سطح درمانی این مرکز است.
دکتر محمد سلطان تویه، با بیان اینکه پزشکان تمام وقت مانند بیهوشی و طب اورژانس بخشهای داخلی را پوشش می دهند، افزود: پرداختی ماهانه به این پزشکان در مجموع  300 میلیون تومان است
وی ، خاطرنشان کرد: ماهانه به پزشکان تمام وقت در بخشهای خاص مانند ارتوپدی، قلب و جراحی مغز و اعصاب نیز 200 میلیون تومان پرداخت می شود.
دکتر سلطان تویه، تنوع و فراوانی خدمات را از مهمترین دلایل استقبال پزشکان تمام وقت در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری دانست و تصریح کرد: علاقه مراجعه بیماران به این مرکز صرفا مالی نیست بلکه به دلیل حضور پزشکان متخصص و تمام وقت  و خدمات ویژه و منحصر به فردی  است که توسط پزشکان ارایه می شود.
معاون توسعه و پشتیبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری ، از افزایش میزان ترخیص بیمار با رضایت شخصی خبر داد و تصریح کرد: طی دو سال اخیر میزان ترخیص با رضایت شخصی را از 18 درصد به 4 درصد رساندیم.
دکتر سلطان تویه، با بیان اینکه بیماران در صورت بهبود و تشخیص پزشک معالج ترخیص می شوند، اظهار داشت: این بیماران بعد از مراحل درمانی و ترخیص  به سایر مراکز درمانی مراجعه نکردند.
وی،  با اشاره به اینکه بیمارستان امام (ره) ساری مرکز ترومای مازندران است، افزود: این مرکز  آموزشی درمانی  به بیماران داخل و خارج از استان خدمات ارایه می دهد.
معاون توسعه و پشتیبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری ، با اشاره به وجود بزرگترین اورژانس بیمارستانی در این مرکز،اظهار داشت: حضور پزشکان متخص طب اورژانس  در ارتقاء ارایه خدمات اورژانس نقش موثری داشته است.
دکتر سلطان تویه، ادامه داد: فرایند درمان در اورژانس آکادمیک شده و روند درمان بیماران با تصمیم گیری پزشکان متخصص سرعت بیشتری یافته است.
وی، با بیان اینکه خدمات اورژانس به سه بخش عمده سرپایی، تحت درمان و تحت نظر تقسیم شده، افزود: در بخش خدمات سرپایی، بیمار توسط پزشک معاینه می شود و اقدامات درمانی مورد نظر را دریافت می کند.
معاون توسعه و پشتیبانی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری ، ادامه داد: چنانچه بیمار نیازمند اقدامات تخصصی تر باشد از بخش تحت درمان و تحت نظر به بخشهای دیگر بیمارستان منتقل می شود.
گفتنی است با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  تعدادی از خبرنگاران حوزه سلامت از مرکزآموزشی و درمانی امام خمینی (ره) ساری بازدید کردند.

حضور پزشکان تمام وقت به ارتقا درمانی منجر می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal