حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/03/04 تعداد بازدید : 50
همایش بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و نهضت روشنگری
به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد، همایش بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و نهضت روشنگری با همت پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه برگزار شد.
به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد، همایش بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و نهضت روشنگری با همت پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه برگزار شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در این مراسم، سوم خرداد را سمبل ایثار و فداکاری و شهامت دانست و گفت: این روز به عنوان روز استقامت و از خودگذشتگی در تاریخ ایران به ثبت رسیده است.
دکتر حسین رنجبران، با بیان اینکه 19 ماه خرمشهر در اختیار متجاوزان قرار داشت، افزود: این سرزمین پاک در سوم خرداد 61 با شهامت دلیرمردان آزاد شد و به پیکره نظام مقدس اسلامی پیوست.
وی، ادامه داد: سرتعظیم به عظمت رادمردان، شهدا و ایثارگرانی که این پیروزی عظیم را خلق کردند، فرود می آوریم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به اینکه دهها کشور در دوران دفاع مقدس به منظور دشمنی با انقلاب اسلامی به رژیم بعثی عراق کمکهای نظامی می کردند، اظهار داشت: ملت ایران با دستان خالی و با تکیه بر رشادت و فداکاری و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب پوزه استکبار را به خاک مالید.
دکتر رنجبران، خاطرنشان کرد: روحیه و تفکر بسیجی نظام سلطه را به زانو درآورد.
وی، با اشاره به در پیش رو بودن یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور، گفت: همه ملت ایران با تمام قدرت در این انتخابات شرکت می کنیم و دیگران را نیز به حضور در آن ترغیب می نماییم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با تاکید بر ایجاد حماسه سیاسی در روز 24 خرداد ماه، افزود: مردم ایران به مرحله ای از هوشیاری رسیدند که اجازه نخواهند داد فردی در داخل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آب به آسیاب دشمن بریزد.
دکتر رنجبران، به توطئه های دشمن در جنگ نرم اشاره و تصریح کرد: مردم ایران در برابر این توطئه ها مقاومت می کنند.
وی، استقامت و شهامت و شهادت را نشأت گرفته از خون شهدا دانست و اظهار داشت: این روحیه در رگهای ملت ایران و بسیجیان جاری است و نمی گذارد آب خوش از گلوی استکبار پایین برود.
گفتنی است در این مراسم مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، فرمانده حوزه مقاومت شهید مصطفی خمینی(ره)، مسول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران وروسای واحدها و کارکنان ستادی حضور داشتند.

همایش بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و نهضت روشنگری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal