حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/03/04 تعداد بازدید : 65
پزشکان و متصدیان داروخانه ها نسبت به کیفیت داروهای وطنی توجیه شوند
استاندار مازندران در دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان با اشاره به انطباق داروهای تولید شده در داخل کشور با مشابه های خارجی آن، گفت: مسولان غذا و دارو، پزشکان و متصدیان داروخانه ها را نسبت به کیفیت داروهای داخلی توجیه نمایند.
 استاندار مازندران در دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان با اشاره به انطباق داروهای تولید شده در  داخل کشور با مشابه های خارجی آن، گفت: مسولان غذا و دارو، پزشکان و متصدیان داروخانه ها را  نسبت به کیفیت داروهای داخلی توجیه نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سیدعلی اکبر طاهایی، ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تیپ دو به تیپ یک را نتیجه همت رئیس، معاونان و کارکنان این دانشگاه دانست و تصریح کرد: ظرفیت سازی در این دانشگاه به صورت جدی صورت گیرد.
وی، در بخش دیگری از سخنانش، با بیان اینکه مصرف شیر در سلامت مردم نقش اساسی دارد، گفت: با استفاده از تکنولوژی و دانش و نیز راهبردهای اساسی می توان کیفیت شیرهای خام را به ویژه در واحدهای سنتی را بهبود داد.
استاندار مازندران ، با تاکید بر اینکه محیطی پاکیزه و عاری از میکروب در این امر موثر است، تصریح کرد: توسعه و پاکیزگی محیطهای روستایی منجر به افزایش  بهداشت و کیفیت شیرها می شود.
طاهایی، ادامه داد: از آنجایی که محصولات ارگانیک و سالم درتولیدات گیاهی اهمیت دارد، تولیدات فراورده های لبنی سالم نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

پزشکان و متصدیان داروخانه ها نسبت به کیفیت داروهای وطنی توجیه شوند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal