حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/03/10 تعداد بازدید : 110
مرکز بهداشتی درمانی روستای گالشپل محمود آباد افتتاح شد
مرکز بهداشتی و درمانی روستای گالشپل از توابع بخش مرکزی شهرستان محمود آباد با مشارکت یک میلیارد و 600 میلیون ریالی خیر حوزه سلامت عزیزالله قلی زاده و اهدای زمین از سوی اهالی این روستا، به بهره برداری رسید.
مرکز بهداشتی و درمانی روستای گالشپل از توابع بخش مرکزی شهرستان محمود آباد با مشارکت یک میلیارد و 600 میلیون ریالی خیر حوزه سلامت عزیزالله قلی زاده و اهدای زمین از سوی اهالی این روستا،  به بهره برداری رسید.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمود آباد درمراسم افتتاح این مرکز بهداشتی درمانی روستایی گفت: این مرکز بهداشتی در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع اهدایی اهالی نیکوکار روستای گالشپل با مشارکت خیر حوزه سلامت با زیر بنای 380 متر مربع با هزینه تجهیز 350 میلیون ریال احداث شد.
دکترحسین گشتاسبی، با بیان اینکه در مرکز بهداشتی ودرمانی این روستا خدمات پزشکی، مامایی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی ارائه می شود ، افزود: داروخانه آن نیز تا پایان خرداد فعال می شود.
وی، تصریح کرد: تعداد 11هزار نفر از اهالی بیش از هشت روستا و دانشجویان دو دانشگاه پیام نور و غیر دولتی این منطقه از خدمات این مرکز بهداشتی و درمانی بهره مند می شوند.

مرکز بهداشتی درمانی روستای گالشپل محمود آباد افتتاح شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal