حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/03/19 تعداد بازدید : 118
انحراف خودرو جان یک نفر را گرفت
رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: در پی انحراف یک دستگاه پراید و سقوط به داخل دره ای در منطقه پیچ شیطان کهرود جاده هراز 6 نفر مصدوم و یک نفر جان باخت .
رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: در پی انحراف یک دستگاه پراید و سقوط به داخل دره ای در منطقه پیچ شیطان کهرود جاده هراز 6  نفر مصدوم و یک نفر جان باخت  .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر فرزاد بزرگی با اعلام خبر بالا، افزود: این حادثه که ظهر روز چهارشنبه، پانزدهم خرداد، اتفاق افتاد یک زن باردار، یک نوجوان 12ساله ویک کودک 10ماهه ، دچار آسیب شدند .
وی، با بیان اینکه بالگرد اورژانس 115 مازندران به یاری مصدومان حادثه شتافت، تصریح کرد: مصدومان پس از انجام اقدامات درمانی اولیه همچون فیکس کردن اندامها، کنترل خونریزی وکنترل علائم حیاتی وسرم تراپی توسط امدادرسانان اورژانس 115 ،  برای ادامه درمان  توسط 2کد آمبولانس  115بایجان و هراز  وکد هلال احمر به محل فرود بالگرد و ازآنجا به دلیل نیاز مصدومین به انتقال سریعتر و نیاز به حضور آمبولانسها درپایگاهها، توسط بالگرد اورژانس 115 به پایگاه هوایی آمل منتقل و از آنجا به بیمارستان  17شهریور آمل انتقال یافتند.
دکتر بزرگی ادامه داد:  دو نفر ازمصدومان به بخش مراقبتهای ویژه و4 نفر دیگر به بخشهای عادی منتقل  شدند.

انحراف خودرو جان یک نفر را گرفت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal