حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/03/21 تعداد بازدید : 115
900 میلیون تومان به پزشکان عمومی طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده پرداخت شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه پرداختهای پزشکان طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده در حال انجام است، گفت: 900 میلیون تومان حق الزمه پزشکان عمومی طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده در اردیبهشت ماه، از سوی سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت مازندران پرداخت شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه پرداختهای پزشکان طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده در حال انجام است، گفت: 900 میلیون تومان حق الزمه پزشکان عمومی طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده در اردیبهشت ماه،  از سوی سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت مازندران پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمدرضا میرزایی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن اشاره به اینکه 915 هزار نفر از جمعیت استان پزشک خانواده خود را انتخاب کردند، افزود: در حال حاضر 350 پزشک عمومی و 280 داروخانه، خدمات سطح یک را ارایه می دهند.
وی، با بیان اینکه از جمعیت 2 میلیون و 570 هزار نفری جمعیت مازندران، اطلاعات 2 میلیون و 220 هزار نفر در سامانه ملی به ثبت رسید، اذعان داشت: روند انتخاب پزشک خانواده توسط مردم همچنان ادامه دارد.
وی، تصریح کرد: معاونت غذاودارو و درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به منظور جلوگیری از تخلفات، نظارت بر مطبها، بیمارستانها، داروخانه، آزمایشگاه ها و سایر مراکز طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده را از 15 تا 30 خرداد در دستور کار خود قرار دادند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با تاکید بر اینکه در شهرها، بیماران با نشاندار کردن دفترچه های درمانی بدون فرم ارجاع 30 درصد و با فرم ارجاع ۱۰ درصد تعرفه خدمات تخصصی را پرداخت می کنند، اظهار داشت:  تزریقاتی که توسط پزشک خانواده تجویز می شد نیز رایگان است.
دکتر میرزایی، ادامه داد: روستاییان و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت درصورت داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی و خدمات درمانی، برای دریافت خدمات ویزیت پزشک و دریافت دارو به مراکز بهداشتی درمانی روستایی و یا مطب های خصوصی فعال در روستاها یا شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر مراجعه نمایند.
وی، خاطرنشان کرد: این افراد درصورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی با مراجعه مستقیم به مطب متخصصین و بیان این که در روستا ساکن هستند قادر به دریافت خدمات تخصصی خواهند بود.
دکتر میرزایی، با بیان اینکه بیماران در ایام تعطیل به مراکز معین، کشیک و اورژانس بیمارستانهای دولتی مراجعه نمایند، گفت: در حال عقد قرارداد با 50 مرکز کشیک در سطح مازندران هستیم.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به فعالیت مرکز تلفن 1590 در استان اشاره و تصریح کرد: این مرکز به منظور پاسخگویی به مشکلات و سوالات مردم با محوریت برنامه پزشک خانواده راه اندازی شد.

900 میلیون تومان به پزشکان عمومی طرف قرارداد با برنامه پزشک خانواده پرداخت شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal