حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/04/04 تعداد بازدید : 51
‌ پایگاه اورژانس جاده ای مرحوم دکتر بخشی افتتاح و راه اندازی شد
پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ مرحوم دکتر مرتضی بخشی به عنوان هفتاد و دومین مرکز اورژانس ۱۱۵ مازندران در محور ساری، کیاسر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افتتاح شد.

پایگاه اورژانس جاده ای مرحوم دکتر بخشی افتتاح و راه اندازی شد

پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ مرحوم دکتر مرتضی بخشی به عنوان هفتاد و دومین مرکز اورژانس ۱۱۵ مازندران  در محور ساری، کیاسر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین بهره برداری از این مرکز اورژانس که با هزینه خانواده مرحوم بخشی ساخته شد، گفت: وضعیت جاده در محور ساری-کیاسر به گونه ای است که حوادث زیادی در آن رخ می‌دهد لذا ایجاد پایگاه اورژانس در این منطقه ضروری بوده است.
دکتر محمدمهدی ناصحی، با بیان اینکه خدمات اورژانس
۱۱۵ به صورت رایگان ارایه می شود، تصریح کرد: مرکز اورژانس جاده ای ۱۱۵ مرحوم دکتر مرتضی بخشی هفتاد و دومین مرکز اورژانس ۱۱۵ در سطح مازندران و دوازدهمین مرکز در شهر ساری است.

وی با اشاره به اینکه خیران سلامت حدود ۲۰ میلیارد تومان در توسعه خدمات پزشکی با دانشگاه علوم پزشکی مازندران همکاری داشتند اظهارداشت مرکز رادیوتراپی در بیمارستان امام (ره) ساری تمام شده ومرکز بیماران سرطانی در بیمارستان بوعلی در حال ساخت  ازجمله اقداماتی است که با مشارکت خیران در حال انجام و یا در دست ساخت است.

وی برتوجه به مناطق محروم و برخورداری مناسب از امکانات و خدمات درمانی و بهداشتی تاکید کرد.
گفتنی است  پایگاه اورژانس جاده ای
۱۱۵ مرحوم دکتر مرتضی بخشی در جاده ساری به کیاسر، نرسیده به سه راه تاکام،  توسط اقای نوروز علی بخشی ایشان احداث و به مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اهدا شد. خرید زمین و ساخت این مرکز، ۱۰۰ میلیون تومان هزینه برداشته است .

‌ پایگاه اورژانس جاده ای مرحوم دکتر بخشی افتتاح و راه اندازی شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal