حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/04/06 تعداد بازدید : 119
با افتتاح مرکز رادیوتراپی، روند درمان بیماران سرطانی کامل می شود
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری در آیین افتتاح نخستين مركز راديوتراپي پيشرفته در این بیمارستان گفت: با بهره برداری از این مرکز چرخه درمانی بیماران سرطانی کامل می شود.
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری در آیین افتتاح نخستين مركز راديوتراپي پيشرفته در این بیمارستان گفت: با بهره برداری از این مرکز چرخه درمانی بیماران سرطانی کامل می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر عالیه زمانی کیاسری در سخنانی با اشاره به حضور فعال یکصد عضو هیات علمی در 10 گروه تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، افزود: در این مرکز 140 دستیار تخصصی و فوق تخصصی و 850 پرسنل فعالیت دارند.
وی، تصریح کرد: بیمارستان امام(ره) ساری به عنوان بزرگترین و مهمترین مرکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، خدمات کم نظیری را به مردم مازندران و استانهای همجوار ارایه می دهد.
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری، خدمت گزاری به بیماران دردمند سرطانی را یکی از توفیقات الهی دانست و اظهار داشت: با حضور اعضای هیات علمی در گرایشهای مختلف و با حضور کادر درمانی متعهد چرخه درمان بیماران سرطانی از جمله تشخیص، شیمی درمانی و جراحی در این مرکز انجام می شود.
دکتر زمانی، با بیان اینکه در بسیاری ازمراحل درمان، بیماران سرطانی به رادیوتراپی نیاز پیدا می کنند، افزود: مرکز رادیوتراپی بیمارستان امام خمینی(ره) ساری با مساعدت خیرخواهانه دکتر سید اسماعیل شفیعی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مردم استان اهدا شد.
وی، خاطرنشان کرد: تکمیل و تجهیز فضای پشتیبانی و خرید دستگاه های مورد نیاز از سوی دانشگاه و بیمارستان و فضای مورد نیاز برای قرارگیری دستگاه های مورد نیاز با مشارکت فعال و خیرخواهانه دکتر شفیعی، پزشک خیر،  احداث شد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری، مشارکت خیران در امر توسعه و گسترش خدمات درمانی را طی سالهای اخیر قابل تحسین دانست و تصریح کرد: احداث بخش مراقبتهای نوزادان ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفویان و احداث ساختمان مرکز جامع سرطان از جمله مشارکتهای خیران در امر سلامت مردم استان بوده است.
دکتر زمانی، اظهارداشت: بی تردید نیکوکاران عرصه سلامت جلوه گاه کرامت انسانی اند و امید است با حضور مشتاقانه خیرین که آرامش بخش وجود بیماران هستند شاهد گسترش و ارتقا سطح سلامت افراد جامعه باشیم.
گفتنی است به پاس کارنیک و خداپسندانه دکتر شفیعی، مرکز رادیو تراپی بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به نام دکتر سید اسماعیل شفیعی نامگذاری شد.
با افتتاح مرکز رادیوتراپی، روند درمان بیماران سرطانی کامل می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal