حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/04/30 تعداد بازدید : 156
سازمان تامین اجتماعی ، بخشی از مطالبات دانشگاه را پرداخت کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با توجه به پیگیریهای به عمل آمده، سازمان تامین اجتماعی بخشی از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی کشور را پرداخت نمود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با توجه به پیگیریهای به عمل آمده، سازمان تامین اجتماعی  بخشی از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی کشور را پرداخت نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر محمدمهدی ناصحی گفت : با توجه به مشکلات متعدد و حجم انبوه مراجعه کننده در حوزه سلامت به ویژه در بیمارستانهای دانشگاهی،  وپیگیریهای صورت گرفته از طریق وزارت بهداشت، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و حمایتهای مهندس موسوی رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری، بخشی از مطالبات دانشگاههای علوم پزشکی در سال 91 توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت شد.
وی با بیان اینکه این پرداختی ها در حال توزیع بین واحدهای تابع بیمارستانها و سایر مراکز  بهداشتی است، تصریح کرد: امیدواریم با پرداخت این مطالبات، مشکلات واحدهای ارایه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی مرتفع شود.
قائم مقام وزیر بهداشت در مازندران، ادامه داد: افزایش 56 درصدی حقوق و مزایای کارکنان حوزه سلامت و افزایش تنها 6 درصد از مجموع اعتبارات جاری به دانشگاه های علوم پزشکی، منجر به بروز اختلال در بودجه دانشگاه و نیز  ارایه خدمات در مراکز درمانی شد لذا پرداخت بدهی های تامین اجتماعی به این دانشگاهها، بخشی از مشکلات مالی را برطرف نمود.
دکتر ناصحی، با اشاره به  پیگیریهای جدی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دریافت مطالبات خود از سازمان تامین اجتماعی، افزود: این پیگیریها منجر به پرداخت  قسمتی از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی شده است.
وی خاطرنشان کرد: در هفته های اخیر نیز با حضور در معاونت راهبردی ریاست جمهوری و وزارت بهداشت قولهای مساعدی برای برطرف شدن سایر مشکلات بودجه ای داده شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: اگر مطالبات سازمان تامین اجتماعی پرداخت نمی شد، دانشگاه های علوم پزشکی کشور توان ادامه پرداخت حقوق و مزایای پرسنلی را نداشتند.

سازمان تامین اجتماعی ، بخشی از مطالبات دانشگاه را پرداخت کرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal