حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/04/30 تعداد بازدید : 323
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی اعلام شد
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: پذیرفته شدگان چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در روزهای 12 تا 15 مرداد ماه سال 92 از ساعت 9:30 با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به اداره تحصیلات تکمیلی و دستیاری دانشگاه مراجعه نمایند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: پذیرفته شدگان چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در روزهای 12 تا 15 مرداد ماه سال 92  از ساعت 9:30 با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به اداره تحصیلات تکمیلی و دستیاری دانشگاه مراجعه نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمد آزادبخت ضمن بیان مطلب بالا، افزود: پذیرفته شدگان با تکمیل فرمهای اعلام آمادگی شروع دوره و تعهدرفع نقص مدارک، ثبت نام دستیاری، مشخصات دستیاران ، صلاحیت عمومی و فرم و ارائه کلیه مدارک مربوط به سهمیه قبولی در زمانهای اعلام شده به این دانشگاه مراجعه کنند.
وی افزود: دریافت فرم تعهد و سپردن تعهد محضری، تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، تصویردانشنامه یا گواهی موقت و یا پروانه دائم پزشکی و گواهی پایان دوره در مقطع پزشکی عمومی برای  آن دسته از پذیرفته شدگانی که با استفاده از قانون تسهیلات متأهلین ، استعدادهای درخشان و ... در آزمون دستیاری تخصصی شرکت نموده اند، از دیگرمدارک مورد نیازبرای ثبت نام  است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان باید تمامی مدارک خود را از قبل آماده نمایند، خاطرنشان کرد: این افراد با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بخش معاونت آموزشی به آدرس http://www.mazums.ac.ir  از اطلاعات بیشتری در خصوص نحوه ثبت نام، مدارک مورد نیاز  و دریافت فرمهای دستیاری برخوردار شوند.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی اعلام شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal