حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/05/02 تعداد بازدید : 139
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از واحدهای بهداشتی درمانی در حال احداث شهرستان ساری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بخشهای در حال ساخت اورژانس مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی فاطمه الزهرا(س)، مرکز بهداشت دارابکلا و مرکز 10 تخت خوابی سورک در شهرستان ساری بازدید کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  از بخشهای در حال ساخت اورژانس مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی فاطمه الزهرا(س)، مرکز بهداشت دارابکلا و مرکز 10 تخت خوابی سورک در شهرستان ساری بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمدمهدی ناصحی در این بازدیدها بر لزوم توجه به حوزه درمان و سلامت افراد جامعه تاکید و تصریح کرد: به منظور ارایه خدمات مطلوب درمانی واحد بازتوانی  در مراکز درمانی مورد توجه قرار گیرد.
وی، ارتقا سلامت عمومی را یکی از دغدغه های دانشگاه علوم پزشکی دانست و افزود: مراکز و واحدهای درمانی در راستای افزایش شاخصهای بهداشتی فعالیت می کنند.
قابل ذکر است عملیات احداث  اورژانس مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی فاطمه الزهرا(س) ساری با 32 تخت و دو بخش بستری و سرپایی از اواسط سال گذشته آغاز شد و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
کلنگ مرکز بهداشتی درمانی دارابکلا نیز با 450 متر مربع مساحت در سال 1391  به زمین زده شد و در حال حاضر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
همچنین ساخت مرکز 10 تخت خوابی سورک با یک هزار و 100متر مربع از سال 91 در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار گرفت و در حال حاضر 35 درصد پیشرفت قیزیکی دارد که با راه اندازی این مرکز درمان بستر بسیاری از مشکلات درمانی مردم این منطقه برطرف می شود.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از واحدهای بهداشتی درمانی در حال احداث شهرستان ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal