حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/06 تعداد بازدید : 95
خدمت در عرصه سلامت، سرشار از خیر و برکت است
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری در آیین گرامیداشت روز پزشک، داروساز، کارمند و تقدیر از مشارکت کارکنان این مرکز در استقرار نظام اعتبار بخشی، خدمت در عرصه سلامت ، تسکین درد و تأمین اعتماد و امنیت بیمار را فرصتی الهی دانست که لحظه لحظه آن سرشار از خیر و برکت برای بندگان نیکوسرشت است.
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری در آیین گرامیداشت روز پزشک، داروساز، کارمند و  تقدیر از مشارکت کارکنان این مرکز در استقرار نظام اعتبار بخشی، خدمت در عرصه سلامت ، تسکین درد و تأمین اعتماد و امنیت بیمار را فرصتی الهی دانست که لحظه لحظه آن سرشار از خیر و برکت برای بندگان نیکوسرشت است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر عالیه زمانی، با بیان اینکه بیمارستان امام(ره) ساری یکی از مهمترین و بزرگترین مرکز دانشگاهی در مازندران است، گفت: این مرکز خدمات کم نظیر درمانی را به مردم استان و استانهای همجوار ارایه می دهد.
وی، ، توسعه آموزش را مهمترین گام در ارتقاء و استمرار کیفیت خدمات در این بیمارستان دانست و افزود: بیش از 850 کارمند، 120 عضو هیات علمی متخصص و فوق تخصص و بیش از 140 دستیار در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری فعالیت می کنند.
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری، تصریح کرد: این افراد، انسانهایی فهیم وآگاه هستند که با توان بالقوه خود نشان دادند در هر زمانی می توانند ضعفها و تهدیدها را به فرصت و قوت تبدیل نمایند.
دکتر زمانی، ضمن اشاره به تلاش کارکنان این مرکز در استقرار نظام اعتبار بخشی به عنوان دستورالعمل و معیار ارزشیابی، اظهار داشت: اعتبار بخشی به منظور ایجاد اعتماد عمومی و اجرای فرایندی مبتنی بر استاندارد با در نظر گرفتن پیامدهای سلامت به عنوان ابزاری هدفمند در راستای تأمین ایمنی بیمار، همراهان آن و کارکنان بیمارستان و نیز بهبود مستمرکیفیت، در بیمارستان امام (ره) ساری در حال اجراست.
وی، با بیان اینکه روند اجرای استانداردهای اعتبار بخشی توسط تیم ارزیابی برون سازمانی مورد سنجش قرار گرفت، افزود: آنچه ما در کنار یکدیگر برای استقرار اعتبار بخشی کسب کردیم ارزشهای متعالی انسانی و اسلامی، با هم بودن، احترام متقابل، همیاری و همدلی و قدرشناسی بوده است.
رئیس بیمارستان امام(ره) ساری، ادامه داد: همه آنچه را که باید طی یک مدت زمان طولانی در فرآیندهای آموزشی خاص به دست می آوردیم، در فرصت استقرار نظام اعتبار بخشی با آگاهی، سخت کوشی و مهربانی کسب نمودیم.
دکتر زمانی، با بیان اینکه خداوند را شاکریم در این زمان آنچه را که در توان داشتیم، توانستیم انجام دهیم، اظهار داشت: امید است در سایه لطف الهی و توجهات حضرت ولیعصر(عج) توفیق آن را داشته باشیم تا در حفظ  واستمرار ارتقاء این ارزشهای متعالی کوشا باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از پزشکان، کارمندان، داورسازان و دستیاران پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) تقدیر به عمل آمد.
خدمت در عرصه سلامت، سرشار از خیر و برکت است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal