حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/16 تعداد بازدید : 218
3دستیار جراحی مغز و اعصاب از مهر ماه دوره تخصصی خود را آغاز می کنند
پس از راه اندازی دوره دستیاری جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان امام خمینی(ره)ساری، سه دستيار جراحي مغز و اعصاب پذیرفته شده در آزمون دستیاری ، از اول مهرماه 92دوره تخصصی خود را در مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري آغاز می نمایند.
پس از راه اندازی دوره دستیاری جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان امام خمینی(ره)ساری، سه دستيار جراحي مغز و اعصاب  پذیرفته شده در آزمون دستیاری ، از اول مهرماه 92دوره تخصصی خود را در مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري آغاز می نمایند.
به همین منظور در نشستي با حضور دكتر كتابچي  مدیر گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رئيس و معاون آموزشي دانشكده پزشكي ساري، رئيس بيمارستان امام (ره) ساري، روند شروع دوره تحصیلی نخستين گروه سه نفره از دستياران تخصصي جراحي مغز واعصاب در بيمارستان امام(ره) ساري مورد بررسی قرار گرفت.
رئيس دانشكده پزشكي در اين نشست با اشاره به قابليتها و پتانسيلهاي درماني و آموزشي بيمارستان امام(ره) ساري گفت: با توجه به  نوع تخصصهای مرکز، بیماران از شهرستانهاي ديگر و استانهاي همجوار به اين بيمارستان مراجعه مي كنند.
دكتر قاسم جان بابايي، با اشاره به  راه اندازي دوره دستياري جراحي مغز و اعصاب دراين مركز افزود: با انجام اعمال جراحي متنوع مغز و اعصاب در  اين بيمارستان، بيماران به تهران مراجعه نمي كنند.
وي، ادامه داد: اميدوارم بخش جراحي مغز  واعصاب بيمارستان امام(ره) ساري، به يكي از مراكز مهم كشوري تبديل شود.
رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري، نیز توسعه درمان را منوط به توسعه و ارتقا آموزش دانست و تصريح كرد: وجود دستياران باعث علمي تر و سودمند تر شدن روند درماني و در نهايت رضايت بيمار مي شود.
دكتر زماني، خاطرنشان كرد: وجود دستياران ما را موظف مي كند برخي الزامات و تجهیزات را سريع تر فراهم آوريم.
دكتر سيد ابراهيم كتابچي، مدیر گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز با تاكيد بر همكاري متقابل دستیاران و بيمارستان، تصريح كرد: اتاق عمل مجهز و فعال يكي از نيازهاي اساسي در بخش آموزشي دستياران بخش مغز و اعصاب است.
وي، ادامه داد: تعداد مقالات چاپ شده، نحوه ثبت شرح حال بيمار و گزارش دهي، اخلاق و ميزان رضايت بيمار از جمله ملاكهاي فعاليت دستياران به شمار مي رود.
عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران، راه اندازي بخش جراحي مغز واعصاب در بيمارستان امام(ره) را اقدامي بي نظير درشهر ساري دانست و افزود: فعال شدن اين بخش، مانع پراكندگي بيماران شده است.
گفتني است درادامه اين نشست ضمن معرفي دستياران، بر احساس مسئوليت دستياران در قبال و بيمار و احترام به مقرات و رعایت آن تاكيد شد.

3دستیار جراحی مغز و اعصاب از مهر ماه دوره تخصصی خود را آغاز می کنند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal