حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/22 تعداد بازدید : 297
جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی ورودی سال 85
جشن فارغ التحصیلی 50 نفر از دانشجویان پزشکی ورودی سال 85 با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و والدین آنها در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری برگزار شد.
جشن فارغ التحصیلی 50 نفر از دانشجویان پزشکی ورودی سال 85 با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و والدین آنها در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص)  ساری برگزار شد.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در این مراسم با بیان اینکه پزشکان، پاسداران علم و سعادت، حریت و عزت هستند، گفت: این افراد تلاش کردند تا آموختند دیگران چگونه در سلامت به سر ببرند.
دکتر فرهنگ بابامحمودی، در خطاب به دانشجویان فارغ التحصیل، تصریح کرد: امروز خوشحالم از اینکه این عزیزان مرحله نخست را با موفقیت طی کردند و امیدوارم در مقاطع بالاتری نیز موفق شوند.
وی، ادامه داد: پزشکان با سختی و کوشش فراوان، مهارت طبابت را فرا می گیرند.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دنیا را به بازاری تشبیه کرد و افزود: هرکسی در این بازار اجناسی را خرید و فروش می کند و در این میان عده ای کسب خوبی انجام می دهند که از عمر خود بهترین بهره را می برند.
دکتر بابامحمودی، احترام و تواضع نسبت به مردم و والدین، مطالعه مستمر، بیان ساده و روان و قابل فهم برای مردم را از رموز موفقیت پزشکان دانست و تصریح کرد: پزشکان همواره خدا را ناظر و حاضر در کار خود بدانند.
گفتنی است تقدیر از دکتر بابامحمودی به پاس تلاش در امر آموزش و برگزاری آیین سوگند فارغ التحصیلان از دیگر برنامه های این جشن بوده
است.
 

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی ورودی سال 85
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal