حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/25 تعداد بازدید : 77
دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تمامی زمینه ها رشد چشمگیری داشته است
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در تمامی زمینه های آموزشی، درمانی، پژوهشی و بهداشتی بهترین و بیشترین رشدها را داشته است که این امر به برکت تلاش دوستان حوزه سلامت صورت گرفت.
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در تمامی زمینه های آموزشی، درمانی، پژوهشی و بهداشتی بهترین  و بیشترین رشدها را داشته است که این امر به برکت تلاش دوستان حوزه سلامت صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر سید حسن امامی رضوی، با اشاره به فعالیت نسبتا طولانی خود در وزارت بهداشت، تصریح کرد: شهادت می دهم دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همت تمامی اعضای زیرمجموعه خود، به بیشترین رشد در طی سالهای اخیر رسیده است.
وی، با بیان اینکه ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیش از اینهاست، افزود: حضور اعضای هیئت علمی، دانشجویان و محققان و پرسنل، رونق و پیشرفته این دانشگاه را در پی داشت.
معاون درمان وزارت بهداشت، با بیان اینکه تغییر وتحول در هر سازمانی وجود دارد، اظهار داشت: ادامه تحصیل دلیل اصلی تغییر رئیس دانشگاه بوده است.
دکتر امامی رضوی، خاطرنشان کرد: دکتر ناصحی در طول مدیریت خود کارها وبرنامه های خوبی انجام داده که منجر به شتاب بیشتر و ارتقائ دانشگاه علوم پزشکی مازندران شد.
 
* حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی مازندران در برنامه های وزارت بهداشت
وی با اشاره به اینکه این دانشگاه در بیشتر برنامه های وزارت بهداشت حضوری فعال دارد، گفت: در اجرای برنامه پزشک خانواده، مازندران یکی از استانهای پیشرو در کشور است.
معاون درمان وزارت بهداشت، اجرای طرح پزشکان تمام وقت و کلینیکهای ویژه تخصصی و فوق تخصصی و نظام بازپرداخت بیمارستانها را نمونه ای از حضور داوطلبانه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در برنامه های وزارت بهداشت عنوان کرد.
دکتر امامی رضوی، تصریح کرد: برای دستیابی به نقطه مطلوب نیاز است این هماهنگی ها و تعامل استمرار داشته باشد و تلاش می کنیم از برنامه های اجرا شده در مازندران حمایت کنیم.
وی، ادامه داد: دکتر جان بابایی نیز در مسئولیتهای خود زحمات بسیاری کشیدند و موفق نیز شدند.
معاون درمان وزارت بهداشت، در بخش دیگری از سخنانش، به حماسه سیاسی مردم ایران اشاره و تصریح کرد: در دولت جدید، امیدهای جدیدی به جود آمده و مردم انتظار دارند تلاش خود را بیشتر کنیم و هرچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم.
دکتر امامی رضوی، ادامه داد: مسئولیت تنها پست و مقام نیست بلکه کوششی است که برای مردم انجام می دهیم .
وی، ضمن آرزوی توفیق برای دکتر ناصحی و دکتر جان بابایی، تصریح کرد: ما همانند سربازی در وزارت خانه هستیم تا  امورات را پیش ببریم و آنچه مستحق مردم است،  محقق شود.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تمامی زمینه ها رشد چشمگیری داشته است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal