حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/25 تعداد بازدید : 107
آنچه در توان دارم برای پیشرفت سلامت جامعه به کار می گیرم
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت:حتی برای لحظه ای با کسی رقابت نکردم ما همه سربازان این مملکت هستیم و سعی می کنم آنچه در توان دارم برای پیشرفت سلامت جامعه به کار ببندم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت:حتی برای لحظه ای با کسی رقابت نکردم ما همه سربازان این مملکت هستیم و سعی می کنم آنچه در توان دارم برای پیشرفت سلامت جامعه به  کار ببندم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم جان بابایی، در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه،  افزود: تقدیر و سرنوشت من این بوده که به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شوم و هچنان با دوستانم دوست هستم و تلاش می کنم از همه افراد در حوزه سلامت، استفاده نمایم.
وی، با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید قرار داریم، تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم با کمک وزارت بهداشت و تمامی ظرفیتهای دانشگاه از جمله اعضای هیئت علمی، پرسنل، مسئولان استانی و شهرستانی، دانشگاه علوم پزشکی مازندران را به مرتبه بالاتری ارتقاء دهیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: مازندران در زمینه آموزش، پژوهش و دارو ودرمان دارای استعدادها و پتانسیلهای متعددی است.
دکتر جان بابایی، با تاکید بر اینکه مردم لذت پیشرفت پزشکی را نچشیده اند، افزود: امیدوارم بتوانیم پاسخگوی نیاز و حق واقعی مردم  باشیم.
دکتر محمدمهدی ناصحی نیز در سخنانی، خدمت در نظام اسلامی را افتخاری برای خود دانست و گفت: این امر فرصت خوبی بوده تا بتوانم اندوخته های معنوی و علمی خود را بیشتر کنم.
وی، ادامه داد: فضای دانشگاه در چندسالی اخیر فضایی آرام و خوب بود و در کنار یکدیگر کارهای بزرگی انجام گرفت که برخی از آنها ادامه فعالیتهای روسای سابق بوده است.
دکتر ناصحی ، افزود: در سال گذشته میزان مرگ مادران باردار را به صفر رساندیم و برنامه پزشک خانواده را به مرحله اجرا در آوردیم.
وی، دینداری و درایت را دو ویژگی مهم دکتر جان بابایی عنوان و تصریح کرد: امیدوارم ایشان بتواند با همکاری مردم این بار بزرگ و مهم در حوزه سلامت را به مقصود برسانند.
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران،  با اشاره به فعالیتهای دکتر جان بابایی تصریح کرد: ایشان یکی از پزشکان محبوب هستند که برای خدمت به بیماران سرطانی تلاش کردند.
دکتر ناصحی، خاطرنشان کرد: امیدواریم سالهای آتی، سالهایی پربار  و درخشان برای مازندران باشد.

آنچه در توان دارم برای پیشرفت سلامت جامعه به کار می گیرم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal