حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/26 تعداد بازدید : 629
دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با نماینده ولی فقیه در استان
دکتر قاسم جان بابایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه رئیس سابق این دانشگاه با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
دکتر قاسم جان بابایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه رئیس سابق این دانشگاه با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان مازندران، طبیب را محرم اسرار بیمار دانست و گفت: طبیب باید صبورانه به حرفهای بیمار گوش دهد و هدفش کاستن درد و آلام مردم باشد.
آیت الله نورالله طبرسی، ضمن بیان اینکه پزشکان دست مردم را بگیرند و آنها را یاری دهند، افزود: در این صورت وجدان طبیبان نیز آسوده خواهد بود.
وی، با تاکید بر تغییر سبک و اصلاح فرهنگ زندگی مردم در راستای افزایش سلامتی، تصریح کرد: با مشارکت مردم به دولت کمک کنیم تا وضعیت اقتصادی و معیشتی افراد جامعه بهبود یابد.
نماینده ولی فقیه در مازندران، در بخش دیگری از سخنانش، مدیریت در حوزه دانشگاه علوم پزشکی را کاری مشکل برشمرد و در خطاب به سرپرست این دانشگاه، اظهار داشت: شما مدیری جوان و با تجربه هستید که امیدواریم موجب پیشرفت دانشگاه شوید.
آیت الله طبرسی، ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز دانشگاهی جوان است و زحمات بسیاری کشیده شد تا به این مرحله از رشد و بالندگی برسد.
وی، تصریح کرد: قدردان افرادی هستیم که دراحداث و پیشرفت این دانشگاه نقش داشته اند.
آیت الله طبرسی، خاطرنشان کرد: خوشحالم از اینکه اطبایی متدین و حزب اللهی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران حضور دارند و از این بابت خدا را شکر می کنیم.
نماینده ولی فقیه در مازندران، با بیان اینکه در گذشته پزشکان خارجی برای طبابت به ایران می آمدند، افزود: در حال حاضر با پیشرفتهای علوم پزشکی در ایران، بسیاری از بیماران در خارج از کشورها خواهان مداوا در ایران  هستند.

دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با نماینده ولی فقیه در استان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal