حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/06/27 تعداد بازدید : 136
خدمت رسانی در حوزه سلامت یکی از افتخاراتم است
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم گرامیداشت روز بهورز در ساری، خدمت رسانی در حوزه سلامت را یکی از افتخارات خود دانست و گفت: به عنوان سرباز بهداشت و درمان در این حوزه فعالیت می کنم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم گرامیداشت روز بهورز در ساری، خدمت رسانی در حوزه سلامت  را یکی از افتخارات خود دانست و گفت: به عنوان سرباز بهداشت و درمان در این حوزه فعالیت می کنم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم جان بابایی، در سخنانی ضمن تبریک به بهورزان گفت: امیدواریم مشکلات مالی در بخش بهداشتی به زودی برطرف شود.
وی، ادامه داد: بهورزان در ارتقاء سلامت افراد نقش مهمی دارند.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در سخنانی، اساس دانش را آموزش عنوان و تصریح کرد: اساس سلامت و سعات بشریت نیز دانش است.
دکتر فرهنگ بابامحمودی،  با اشاره به اینکه 12 شهریور روز ملی بهورز نامگذاری شده، گفت: در چنین روزی در سال 1363
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف کمک رسانی هر چه بیشتر به بیماران روستایی و هم چنین درراستای تحقق یکی از اهداف انقلاب اسلامی مبنی بر فقر زدایی از  روستاها دست به تاسیس خانه هایی با نام خانه بهداشت زد و در جهت تامین کادر متخصص این خانه ها به تربیت افرادی همت گمارد که بهورز نام گرفتند.وی، کاهش میزان مرگ و میر در روستا ها، جلوگیری از عوارض حاملگی های متعدد، واکسیانسیون کودکان، آموزش مادران و..را از جمله مهم ترین فعالیت های بهورزان عنوان و تصریح کرد: بهورزان‌ در دور افتاده ‌ترین ‌روستاهای‌ کشور خدمات‌ بهداشتی‌ لازم‌ را به‌ روستاییان ‌ارایه‌ می دهند و به‌ این‌ وسیله‌ از اشاعه ‌بیماری‌ در جامعه‌ جلوگیری‌ می کنند.
دکتر فرهنگ بابامحمودی ، با بیان اینکه در سال گذشته مرگ مادر باردار در مازندران نداشتیم، اظهارداشت: در تمامی افتخاراتی در حوزه بهداشتی کسب کردیم، بهورزان نیز نقش مهمی داشتند.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: بهورزان در خصوص بیماریها و نحوه پیشگیری از آن به افراد آگاهی می دهند.
وی، ضمن قدردانی از تمامی افرادی که سیستم خانه بهداشت و شبکه های بهداشتی را هدایت می کنند، گفت: اکنون به جایی رسیدیم که حرفی برای گفتن در دنیا داریم.

خدمت رسانی در حوزه سلامت یکی از افتخاراتم است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal