حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/02/20 تعداد بازدید: 0
برگزاری جلسه مشترک دانشجویان با اعضای هیات رییسه دانشگاه
بمناسبت هفته بزرگداشت خوابگاه های دانشجویی جلسه مشترک اعضای هیات رییسه دانشگاه با دانشجویان در خوابگاه شماره 3 سمیه برگزار شد .

بمناسبت هفته بزرگداشت خوابگاه های دانشجویی جلسه مشترک اعضای هیات رییسه دانشگاه با دانشجویان در خوابگاه شماره 3 سمیه برگزار شد . در این برنامه دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی با اعلام این مطلب که اعضای هیات رییسه دانشگاه مصمم به پیگیری مشکلات دانشجویان هستند افزود : هیات رییسه دانشگاه برای کم کردن مشکلات خوابگاه ها با حضور در خوابگاه های دانشجویی آماده شنیدن نظرات و پیشنهادهای دانشجویان هستند .

در این مراسم دکتر فرهنگ بابامحمودی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به دور بودن دانشجویان خوابگاهی از والدین خود افزود : مسئولین خوابگاه ها بعنوان متولی دانشجویان همانند والدین آنها مسئول هستند و باید از دانشجویان حمایت و مراقبت نمایند .


دکتر بابامحمودی با اشاره به اهمیت حفظ حجاب و عفاف افزود : حجاب و عفاف برای دانشجویان همانند گوهری گرانبها است و دانشجویان باید برای حفظ و نگهداری آن تلاش کنند .

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به ارزش علم و دانش افزود : اهل علم و دانش باید همواره تلاش و پشتکار داشته و در زمینه علم و دانش غنی شوند چرا که با غنی شدن در علم و دانش می توان از خطرات مصون شد .

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین مستقیمان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به نحوه پرسش دانشجویان از مسئولان دانشگاه گفت : دانشجویان برای طرح پرسش خود از اعضای هیات رییسه از اقدامات انجام شده در دانشگاه تقدیر می کردند که این حرکت بسیار ستودنی است و باید به اقدامات انجام شده نیز توجه نمود و در کنار مشکلات خوبی ها را نیز دید.

دکتر حقی مدیر دانشجویی دانشگاه نیزگزارشی از اقدامات انجام شده و در حال انجام ارائه کرد و افزود : احداث سلف سرویس دانشجویی ، تجهیز خوابگاه ها به کتابخانه دیواری ، کابینت، راه اندازی خشکشویی و ایجاد فضای سبز از جمله اقدامات این مدیریت بوده و تجهیز کلیه خوابگاه های دانشجویی به اینترنت وایرلس ، احداث نانوایی ، ارتقاء نرم افزار های تغذیه و رزرو غذا از طریق اینترنت نیز از برنامه های آتی این حوزه است .

گفتنی است در این مراسم ،از دوتن از دانشجویان فعال فرهنگی و قرآنی و چهار تن ازساکنین اتاق نمونه خوابگاه شماره 3 سمیه تجلیل و تقدیر شد

همچنین در این مراسم ضمن بازدید اعضای هیات رییسه دانشگاه از خوابگاه ،در یک فضای بسیار صمیمی به سوالات و مشکلات دانشجویان پاسخ گفتند.

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal