حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/06 تعداد بازدید : 169
157مقاله به دبیرخانه چهارمین همایش راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها ارسال شد
دبیر علمی چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها با محوریت فشار خون بالا با بیان اینکه 157 مقاله مروری و پژوهشی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شد.
دبیر علمی چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها با محوریت فشار خون بالا با بیان اینکه 157 مقاله مروری و پژوهشی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شد، گفت: از مجموع مقالات ارسال شده، 21مقاله به صورت سخنرانی و 63مقاله به صورت پوستر ارایه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر زهره شاه حسینی ضمن بیان اینکه این همایش ، در 4محور برنامه ریزی شده،گفت: چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها در محورهای سبک زندگی و فشارخون بالا، مراقبتهای جامعه محور در بیماران مبتلا به فشارخون بالا، درمان و پیشگیری در بیماریهای وابسته به فشارخون بالا و همکاریهای  بین بخشی در پیشگیری از بیماریهای وابسته به فشارخون بالا برگزار می شود.
وی، با اشاره به زمان برگزاری این همایش  از 10 تا 12 مهرماه در سالن آیت الله کوهستانی ستاد مرکزی دانشگاه، تصریح کرد: در روز اول، دو کارگاه آموزشی با موضوع مطالعات ترکیبی و پزشکی مبتنی بر شواهد برگزار می شود.
دبیرعلمی چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها با محوریت فشار خون بالا، ادامه داد: در این همایش 6 مدعو اصلی داریم که 3 نفر از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و  3نفر از جمله دکتر فلاحی معاون پرستاری ، دکتر سماوات رئیس اداره سلامت قلب و عروق از وزارت بهداشت و دکتر کاشانیان استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور می یابند.
دکتر شاه حسینی، با اشاره به اجرای 7سخنرانی جامع و یک پنل تخصصی با موضوع مولفه های اجتماعی سلامت در فشارخون، اظهارداشت: دراین همایش اساتید وصاحب نظرانی از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شرکت دارند.
وی، ادامه د اد: این همایش دارای ۱۳ امتیاز آموزشی برای  رشته های دکتری مامایی و پرستاری، پزشک عمومی و خانواده، کارشناسان و کارشناسان ارشد رشته های پرستاری مامایی، بهداشت عمومی، کاردان پرستاری و مامایی و ۹امتیاز برای کارشناسان و کارشناسان ارشد علوم تغذیه، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت، طب سنتی، اپیدمیولوژی است.
دبیرعلمی چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها با محوریت فشار خون بالا خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در این همایش بیش از 300نفر حضور یابند.

157مقاله به دبیرخانه  چهارمین همایش راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها ارسال شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal