حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/09 تعداد بازدید : 78
بخش سرطان بیمارستان امام خمینی ره ساری با کمکهای خیرین تجهیز شده است
دکتر جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درنشست با اعضای هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان مازندران با اظهار این مطلب گفت :ساختمان آنکولوژی بیمارستان امام خمینی ره ساری با کمکهای 400 میلیون تومانی خانم اتحاد از سال گذشته تاکنون در دست ساخت است.

بخش سرطان بیمارستان امام خمینی ره ساری  با کمکهای خیرین تجهیز شده است

دکتر جان بابایی رییس دانشگاه علوم  پزشکی مازندران درنشست با اعضای هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان مازندران با اظهار این مطلب  گفت :ساختمان آنکولوژی بیمارستان امام خمینی ره ساری با کمکهای 400 میلیون تومانی خانم اتحاد از سال گذشته تاکنون در دست ساخت است.

رییس دانشگاه علوم ÷زشکی مازندران با اشاره به اینکه داشتن یک مرکز دیالیز مجهز به 60-70 تخت از برنامه های دانشگاه است اضافه کرد:خیرین با سرمایه گذاری  در این بخش می توانند هم به مردم کمک کرده و هم منافع و درآمد مالی ایجاد نمایند ضمن اینکه دانشگاه نیز امور مربوط به پیگیری مجوز ، خرید دستگاهها ،تجهیزات و نیروی انسانی را به عهده می گیرد و حتی خیرین می توانند به طور مستقل عمل نمایند.

دکتر جان بابایی فقدان دستگاههای پت اسکن ، سی تی آنژیو وگامانایف در استان را باعث افزایش هزینه های مالی و درمانی و اتلاف وقت بیماران در اعزام به تهران یا خارج از کشور عنوان کرد وافزود : وجود تجهیزات پزشکی مدرن احتمال بسیاری از جراحی ها را کاهش داده،بیماران استانهای مجاور را جلب نموده ، باعث کاهش هزینه های مردم و افزایش درآمد برای سازمانهای متولی می شود و خیرین همکاران خوبی برای این کار هستند.

وی مازندران را از نظر مشارکتهای خیرین دارای پتانسیل بالایی دانست وخاطرنشان کرد : خیرین بدون چشمداشت از بذل مال خود جهت ارتقا بهداشت و درمان دریغ نکردند اما باید دید و نظر کارشناسان سلامت نیز به آنها منتقل شودتا بر اساس چالشها و نیازهای استان ،کمکهای مردمی سوق داده شود.

همچنین در این دیدار دکتر فرزاد گوهردهی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان مازندران با تشریح چگونگی شکل گیری و عملکرد این مجمع اظهار داشت از زمان تاسیس این مجمع در اواسط سال 89 تا کنون بیش از 41 میلیارد تومان در قالب پروژه های عمرانی ، اهدای زمین ، تجهیزات پزشکی و غیر پزشکی در حوزه سلامت استان از سوی خیرین بزرگوار کمک شده است.

وی با اشاره به اینکه جزو سه استان برتر کشور در زمینه جلب مشارکتهای مردمی هستیم گفت برای اولین بار در کشور شعبه مجمع خیرین سلامت در یک پردیس دانشگاهی یعنی در مجمتع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)ساری راه اندازی شده تا نیازهای آموزشی و پژوهشی شناسایی و مرتفع شود.

دکتر گوهردهی همچنین از اهدای 100 میلیون تومان از سوی خانواده مرحوم شکوهی مبنی  جهت کمک به ساخت مرکز طبی کودکان سرطانی  خبر داد .

 سایر اعضای هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان مازندران آقایان موسی وفاییان ، جواد عاشقان و خان باغبان در این دیدار  حضور داشته ، نظرات و پیشنهادات خود را جهت کمک به بهداشت و درمان استان ارائه کردند.

 

بخش سرطان بیمارستان امام خمینی ره ساری  با کمکهای خیرین تجهیز شده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal