حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/10 تعداد بازدید : 47
افتتاح بخشهای فوق تخصصی گوارش و سایکوسوماتیک در بیمارستان امام(ره) ساری
با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران،رئیس بیمارستان امام(ره) ساری واعضای هیئت علمی، بخشهای فوق تخصصی گوارش و سایکوسوماتیک (روان تنی) در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری افتتاح شد.
با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران،رئیس بیمارستان امام(ره) ساری  واعضای هیئت علمی، بخشهای فوق تخصصی گوارش و سایکوسوماتیک (روان تنی) در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سرپرست دانشگاه در حاشیه افتتاح بخشهای فوق تخصصی گوارش و سایکوسوماتیک در گفتگو با خبرنگاران گفت: بیمارستان امام(ره) ساری با ارایه خدمات تخصصی و فوق تخصصی، به یکی از بزرگترین مراکز ارجاع بیماردر سطح استان مازندران تبدیل شده است.
دکتر قاسم جان بابایی با اشاره به اینکه بیمارانی از گلوگاه تا رامسر به این مرکز مراجعه می کنند، تصریح کرد: این بیمارستان به سمت توسعه رشته های فوق تخصصی در حال پیشرفت است.
وی، ادامه داد: بیمارستان امام(ره) ساری از جمله مراکزی است که دارای بخش مجزا و مستقل گوارش با 13 تخت است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با بیان اینکه برای سومین سال پیاپی در مرکز آموزشی درمانی امام(ره) ساری، دستیار فوق تخصصی گوارش پذیرش شد افزود: رتبه اول بورد فوق تخصصی گوارش سال 92، از  مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری بوده است.
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری نیز درا ین مراسم، با بیان اینکه بخشهای گوارش  وسایکوسوماتیک در راستای توسعه آموزشی و رشته های فوق تخصصی در این مرکز ایجاد شده، افزود: بخش فوق تخصصی سایکوسوماتیک(روان تنی) دارای 8تخت و گوارش 13 تخت  خمدات درمانی به بیماران ارایه می دهد.
دکتر عالیه زمانی، ادامه داد: راه اندازی فلوشیب سایکوسوماتیک به دنبال افتتاح این بخش انجام می شود.
وی، وجود گرایشهای فوق تخصصی را یکی از موارد اساسی ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی مازندران به تیپ یک دانست  واظهار داشت: بدون شک توسعه آموزش، منوط به استفاده از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته است که ارتقاء کیفیت درمان و ایجاد یک روند علمی و دقیق در عرصه سلامت و در نهایت جذابیت خدمات و تنوع درمان  را منجر می شود.
افتتاح بخشهای فوق تخصصی گوارش و سایکوسوماتیک در بیمارستان امام(ره) ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal