حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/23 تعداد بازدید : 224
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان 165 تخت خوابی چالوس
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دبیر مجمع نمایندگان استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان چالوس از بیمارستان جایگزین 165 تخت خوابی چالوس بازدید کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دبیر مجمع نمایندگان استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان چالوس از بیمارستان جایگزین 165 تخت خوابی چالوس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سرپرست دانشگاه در این بازدید، احداث این بیمارستان را جزء طرحهای ملی دانست و گفت: پیمانکار این پروژه وزارت مسکن  وشهرسازی است.
دکتر قاسم جان بابایی، با اشاره به اینکه این بیمارستان در 2.2هکتار زمین و 2 فاز در حال ساخت است، افزود: هزینه ساخت آن در فاز اول 45میلیارد ریال و فاز دوم 17 میلیارد ریال است.
وی، ادامه داد: عملیات احداث بیمارستان جایگزین بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس از سال 86 با زیربنای 15 هزار متر مربع، در 4 طبقه با 3600 متر مربع فضای اشغال در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضمن بیان اینکه بیمارستان 165 تخت خوابی چالوس قابلیت افزایش تا 200 تخت را دارد، اظهار داشت: این مرکز درمانی خدمات شایسته ای را به مردم و مسافران ارایه می دهد.
دکتر جان بابایی، در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به کم بودن فاصله شهرها در مازندران، افزود: این امر فرصت مناسبی است برای شهرهای نزدیک به هم تا هر کدام در یک رشته تخصصی پزشکی تقویت شوند.
وی، ادامه داد: در همین راستا، به دور از مسائل سیاسی، در شهرهای نزدیک تجهیزات پزشکی و خدمات درمانی به صورت مکمل در اختیار یکدیگر قرار گیرند تا خیر و فواید آن نصیب مردم شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با تاکید بر اینکه به بخشهای تخصصی نگاه استانی داشته باشیم، گفت: بخشهای خصوصی درمانی نیز می تواند مکمل بخش دولتی باشد و ما نیز از همکاری آنها استقبال می کنیم.
نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی، نیز در این بازدید انتخاب دکتر جان بابایی را نشانه سوابق درخشان ایشان در حوزه سلامت دانست و گفت: در حوزه بهداشت و سلامت این شهرستان امید تازه ای دمیده شد.
قاسم احمدی لاشکی، بر لزوم ایجاد امکانات مناسب به شهرستان چالوس تاکید وتصریح کرد: جمعیت مازندران در ایام تعطیل و تابستان چند برابر افزایش می یابد لذا انتظار داریم امکانات مناسبی در اختیار این شهرستانها  قرار گیرد.
وی، با اشاره به اینکه عملیات احداث بیمارستان جایگزین آیت الله طالقانی چالوس از پیشرفت خوبی برخوردار است، تصریح کرد: این بیمارستان جزء طرح مهر ماندگار است.
حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی، امام جمعه شهرستان چالوس ضمن تقدیر از زحمات مسئولان استانی حوزه سلامت دردوره های گذشته، تصریح کرد: چالوس تنها یک شهرستان نیست بلکه در ایام تعطیل به بیش از یک میلیون مسافر در بخش بهداشت و درمان خدمات ارایه می دهد.
سید قدیر رضایی فرماندار چالوس، در سخنانی یکی از دغدغه های مردم این چالوس را میزبانی مسافران دانست و تصریح کرد: بنابراین این شهرستان نیاز به نگاه کلان دارد.
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان 165 تخت خوابی چالوس
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal