حوزه ریاست
۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/23 تعداد بازدید : 243
مدیر امورآموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی شد
در حکمی از سوی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم عابدی با حفظ سمت و ردیف حقوقی به عنوان قائم مقام معاون آموزشی و مدیر امورآموزشی دانشگاه منصوب و از زحمات دکتر مهدی پوراصغر در طول تصدی مدیریت بر امور آموزشی قدردانی شد.
در حکمی از سوی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم عابدی با حفظ سمت و ردیف حقوقی به عنوان قائم مقام معاون آموزشی و مدیر امورآموزشی دانشگاه منصوب  و از زحمات دکتر مهدی پوراصغر در طول تصدی مدیریت بر امور آموزشی قدردانی شد.
در این حکم آمده است:
جناب آقای دکتر قاسم عابدی
عضو محترم هیات علمی دانشگاه
سلام علیکم
با عنایت به سوابق ، تجربه و تخصص ، بدینوسیله جنابعالی با حفظ سمت و ردیف حقوقی بعنوان قائم مقام اینجانب و مدیر امورآموزشی دانشگاه منصوب می شوید .
امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از تمامی ظرفیت های درون و بیرون دانشگاه در پیشبرد اهداف آموزشی ذیل موفق و مؤید باشید:
ـ بهبود کیفیت آموزش ـ بهبود سرانه فضای آموزشی ـ آموزش پاسخگو ـ آموزش مجازی ـ شبکه آموزش و ایجاد دبیرخانه تحقیق و توسعه آموزش
دکتر محمد صادق رضایی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
مدیر امورآموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal