حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/26 تعداد بازدید : 58
نوشهر و چالوس، ویترین خدمات دانشگاه علوم پزشکی مازندران هستند
رئیس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر در بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از این بیمارستان، از شهرستانهای نوشهر و چالوس به عنوان ویترین خدمات دانشگاه علوم پزشکی مازندران یاد کرد و گفت: با توجه به توریستی بودن منطقه ، سطح وسیعی از مسافران و گردشگران از خدمات حوزه سلامت برخوردار می شوند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر در بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از این بیمارستان، از شهرستانهای نوشهر و چالوس به عنوان ویترین خدمات دانشگاه علوم پزشکی مازندران یاد کرد و گفت: با توجه به  توریستی بودن منطقه ، سطح وسیعی از مسافران و گردشگران از خدمات حوزه سلامت برخوردار می شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید محمود موسوی، با اشاره به اینکه بیمارستان شهید بهشتی در سال 1308 همزمان با ساخت بندر و اسکله نوشهر به عنوان درمانگاه راه‌اندازی شد، اظهار داشت: در سال‌های بعد از این مرکز به صورت زایشگاه، آزمایشگاه و بهیاری استفاده شده و از سال 1343به عنوان بیمارستان فعال است.
وی، تصریح کرد: از سال 1354 اتاق‌های عمل و سایر بخش‌های بستری خدمات بیمارستان گسترش یافت و در اسفند 1386 ساختمان جدید بیمارستان راه‌اندازی و در خرداد 87 از سوی وزیر بهداشت وقت به طور رسمی افتتاح شد.
رئیس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر، در خصوص مهم‌ترین فعالیت‌های این بیمارستان ابراز داشت: راه‌اندازی بخش اورولوژی، راه‌اندازی درمانگاه بخش تخصصی چشم، فعال‌سازی بخش قلب و اکو تست ورزش، افزایش تعداد تخت دیالیز از عدد پنج به شش تخت و ارتقا درجه بیمارستان از درجه دو به یک جزو مهمترین فعالیت‌ها در سال‌های اخیر بوده است.
نوشهر و چالوس، ویترین خدمات دانشگاه علوم پزشکی مازندران هستند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal