حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/26 تعداد بازدید : 43
وجود پزشک تمام وقت مشکل زیرمیزی را حل می‌کند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر، دریافت مبالغی از بیمار به صورت زیر میزی را یکی از مشکلات حوزه درمان دانست و گفت: تنها راه برون رفت از این مشکل، داشتن پزشک تمام وقت است زیرا این امر موجب می‌شود ارتباط پزشک با مسائل مالی بیمار قطع شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر، دریافت مبالغی از بیمار به صورت زیر میزی را یکی از  مشکلات حوزه درمان دانست و گفت: تنها راه برون رفت از این مشکل، داشتن پزشک تمام وقت است زیرا این امر موجب می‌شود ارتباط پزشک با مسائل مالی بیمار قطع شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم جان بابایی در این بازدید، با بیان اینکه 25 درصد بخش سلامت در حوزه دانشگاه قرار دارد ، افزود: بقیه مربوط به دولت و مشارکتهای مردمی است.
وی ادامه داد: آنچه برای مراکز بهداشت و درمانی در مرکز و شرق مازندران در نظر گرفته می‌شود همان را برای غرب مازندران نیز در نظر می‌گیریم تا از نظر امکانات مشابه یکدیگر باشند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران همچنین درباره طرح پزشک خانواده در مازندران تصریح کرد: اصل این برنامه کار خوبی است و باید به سمتی برود که باعث افزایش بقای عمر و ارائه خدمات گسترده برای مردم باشد.
وجود پزشک تمام وقت مشکل زیرمیزی را حل می‌کند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal