حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/08/01 تعداد بازدید : 29
مسایل حوزه سلامت با دید فنی حل شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در آیین تکریم وتودیع معاونین جدید دانشگاه، ضمن تاکید بر تعامل و ارتباط دوستانه گفت: انتظار می رود مسایل حوزه سلامت با دید فنی حل شود تا نتایج مورد نظر تحقق یابد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در آیین تکریم وتودیع معاونین جدید دانشگاه، ضمن تاکید بر تعامل و ارتباط دوستانه گفت: انتظار می رود مسایل حوزه سلامت  با دید فنی حل شود تا نتایج مورد نظر تحقق یابد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر ایوب برزگر نژاد،  با بیان اینکه جزئی نگری و منطقه ای نگری مشکل عمده کشور است، افزود: برای رسیدن به اهداف خود، باید کشور را همچون پیکره ای واحد ببینیم.
وی ضمن تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران را به صورت یکپارچه می بینم، افزود: جای تعجب نیست اگر دغدغه من غیر از حوزه درمان، بعد بهداشتی، آموزشی، پشتیبانی و پژوهشی نیز باشد.
دکتر برزگر نژاد، ادامه داد: زمانی بهداشت و درمان ما دارای پیکره موزونی خواهد بود که متناسب با سایر ارکان رشد یابد.
وی، با تاکید بر اینکه نقطه نقطه این استان را مانند شهر خود می دانم، اظهار داشت: شرق با غرب استان تفاوت نمی کند لذا توزیع و تخصیص منابع انسانی، مالی و سایر بخشها بر اساس این دیدگاه صورت می گیرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به اینکه نگاه ویژه ای به شهرهای ورودی استان از جمله گلوگاه، بهشهر، چالوس، زیرآب و آمل نیز داریم، گفت: کار کردن در این دانشگاه همانند مسابقه دوی امدادی است لذا زمانی برنده می شویم که تیم ما برنده شود.
گفتنی است دکتر ایوب برزگر نژاد، به عنوان معاون درمان دانشگاه معرفی و از زحمات دکتر فرهاد غلامی قدردانی شد.
مسایل حوزه سلامت با دید فنی حل شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal