حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/08/06 تعداد بازدید : 92
بیمارستان رازی به بیمارستان کامل‌تری تبدیل می شود
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در مراسم معارفه سرپرست بیمارستان رازی قائمشهر، با اشاره به استراتژیک بودن بیمارستان‌های رازی قائمشهر و امام خمینی(ره) ساری، گفت: سیاست این دانشگاه بر این است که بیمارستان رازی به بیمارستان کامل‌تری تبدیل شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در مراسم معارفه سرپرست  بیمارستان رازی قائمشهر، با اشاره به استراتژیک بودن بیمارستان‌های رازی قائمشهر و امام خمینی(ره) ساری، گفت: سیاست این دانشگاه بر این است که بیمارستان رازی به بیمارستان کامل‌تری تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم جان بابایی، تسریع در روند احداث بیمارستان جدید رازی و خرید و راه‌اندازی یک دستگاه سی تی اسکن با توجه به تأمین اعتبار لازم طی چند ماه آینده را از دیگر برنامه های بیمارستان رازی دانست و تصریح کرد: توسعه کیفی دیگر بیمارستان‌های مازندران، بهسازی و بهره‌وری و امکانات موجود از جمله سیاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران محسوب می شود.
وی، در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به محدودیت‌های موجود بر پیکره بهداشت و درمان و دو برابر شدن ارز در کشور، اظهار داشت: با این فشارها، ذره‌ای از خدمات پزشکی کاهش نیافته است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، ادامه داد: تلاش خواهیم کرد بیمارستان‌های بعدی تک تخصصی یا چندتخصصی در مجاورت یا مکمل بیمارستان‌های دیگر باشند.
دکتر جان‌بابایی از اجرای طرح پایلوت کشوری نظام بازتوزیع یا نظام عملکردی در بیمارستان‌های رازی قائمشهر، امام حسین نکا و فاطمه زهرای ساری خبر داد و افزود: با برطرف شدن نواقص طرح در طول زمان، شاهد بهبود کیفیت خدمات، افزایش دریافتی پرسنل و کارکنان و رضایتمندی مردم خواهیم بود.
گفتنی است در این مراسم دکتر سید خسرو قاسمپوری به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی رازی قائمشهر معرفی شد و از زحمات دکتر محمد عابدی سماکوش قدردانی  به عمل آمد.
بیمارستان رازی به بیمارستان کامل‌تری تبدیل می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal