حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/08/08 تعداد بازدید : 41
پژوهش، کشور را در رسیدن به اهداف بالادستی بیمه می کند
معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اظهارداشت: چنانچه انگیزه و انرژی دانشجویان، به سمت پژوهش و تحقیقات هدایت شود، نظام جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به اهداف بالادستی خود بیمه می شود.
معاون تحقیقات  وفناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اظهارداشت: چنانچه انگیزه و انرژی دانشجویان، به سمت پژوهش و تحقیقات هدایت شود، نظام جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به اهداف بالادستی خود بیمه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر احمد علی عنایتی در مراسم افتتاحیه چهاردهمین کنگره سالانه دانشجویان علوم پزشکی کشور و پنجمین کنگره بین المللی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران،گفت: ارائه آخرين دست آوردهای علمی-پژوهشی دانشجويان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و دنيا- تبادل نظر پژوهشگران دانشجو با ارائه تحقيقات انجام شده و برقراری ارتباط بين مراکز دانشگاهی داخل و خارج کشور از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره است.
وی، افزود: اگر تحقیقات دانشجویی نباشد پیشینه دانش مورد نیاز برای حرکت کشور به سمت علم و فناوری مختوم خواهد شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، به کسب رتبه های برتر پژوهشی توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران اشاره و تصریح کرد: تلاش می کنیم علم و تحقیق را به محصول تبدیل کنیم تا افراد جامعه بتوانند از آن بهره مند شوند.
دکتر عنایتی، ادامه داد: این دانشگاه در 3 حیطه دانشگاهی، تحقیقات دانشجویی و مقالات برتر لوح زرین جشنواره رازی در سال گذشته را به دست آورد.
پژوهش، کشور را در رسیدن به اهداف بالادستی بیمه می کند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal