حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/08/11 تعداد بازدید : 216
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان شهدای محمودآباد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدیدی از بیمارستان شهداءشهرستان محمودآباد، از نزدیک امکانات و توانمندی های این بیمارستان و روند ارائه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدیدی از بیمارستان شهداءشهرستان محمودآباد، از نزدیک امکانات و توانمندی های این بیمارستان و روند ارائه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر قاسم جان بابایی در این بازدید، اظهار امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات لازم بخش «سی سی یو» بیمارستان در نزدیکترین زمان ممکن افتتاح شود.
وی، تصریح کرد: با تغییر کاربری بخش «وی آی پی» بیمارستان امکان ایجاد بخش «آی سی یو» نیز در این بیمارستان وجود دارد و در آینده ای نزدیک دو بخش «سی سی یو» و «آی سی یو» بیمارستان افتتاح خواهد شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تجهیزات موجود در بیمارستان شهداء، ساختمان وموقعیت جغرافیایی این بیمارستان را کم نظیر دانسته و اذعان داشت: در بخش تجهیزات سعی برآن است که نواقص موجود را بر طرف نماییم و از تمامی ظرفیت های بیمارستان  برای ارایه تا خدمات مناسب به شهروندان استفاده شود.
وی عملكرد يكسال گذشته بيمارستان شهداء را مثبت دانسته و اذعان داشت تمامي ظرفيت هاي ممكن در بيمارستان شهداء در حال بهره برداري بوده و با حضور پزشكان متخصص و فعاليت حداكثري تمامي بخش هاي بيمارستان،خدمات مطلوبي به بيماران ارائه مي گردد.

نماینده مردم محمودآباد ونور در مجلس شورای اسلامی نیز درحاشیه این بازدید، ضمن مثبت ارزیابی کردن  عملکرد و روند رو به رشد بیمارستان شهداء از بدو تاسیس تا کنون ابراز امیدواری کرد امکانات و ظرفیت موجود  در بیمارستان مورد بهره برداری کامل قرار گیرد.
عبدالوحید فیاضی ادامه داد: با تصمیم گیری به موقع و صحیح می توان گره های موجود را باز و با تزریق منابع مالی در اعتبارات استانی و ملی امکانات وتخصص مورد نیاز سطح شهرستان را دربیمارستان بکار گرفت.
وی همچنین بر اراده مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر حل مشکلات اشاره و تاکید نمود: مجمع نمایندگان استان مازندران نیز آمادگی لازم جهت حمایت از این اراده استانی را دارد.
در ادامه این بازدید دکتر گشتاسبی مدیرشبکه بهداشت ودرمان ودکتر نریمانی ریاست بیمارستان شهدا به بیان گزارش عملکرد این بیمارستان پرداختند. همچنین راهکارهای موجود برای تسریع و تکمیل خدمات قابل ارائه به شهروندان وگیرندگان خدمت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است در این بازدید حجه الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه و مشایخی فرماندارشهرستان  محمودآباد نیز حضور داشتند.
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان شهدای محمودآباد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal