حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/02 تعداد بازدید : 234
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکز بهداشتی درمانی بابلسر و فریدونکنار
به منظور بررسی وضعیت بهداشت و درمان مناطق و شهرستانهای مازندران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، از مراکز بهداشتی درمانی شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار دیدن کرد.
به منظور بررسی وضعیت بهداشت و درمان مناطق و شهرستانهای مازندران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، از مراکز بهداشتی درمانی شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر قاسم جان بابایی رئیس دانشگاه، در ادامه بازدیدهای هفتگی، طی بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان بابلسر، از جمله آزمایشگاه، اتاق عمل و...، از نزدیک در جریان اقدامات درمانی این مرکز قرار گرفت و دستور پیگیری مشکلات آن را صادر کرد.
همچنین دکتر جان بابایی، در بررسی مکان احداث مرکز بهداشتی درمانی مجموعه ساحلی دریاکنار شهرستان بابلسر، احداث این مرکز را با توجه به گردشگرپذیر بودن حایز اهمیت دانست و گفت: این مرکز می تواند علاوه به خدمت رسانی در مواقع اوژانس، با برگزاری کلاسهای آموزشی، در ارتقاء سلامت مردم منطقه موثر خواهد بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از بخشهای مختلف بیمارستان 34 تخت خوابی امام خمینی(ره) فریدونکنار شامل بخش مراقبتهای ویژه، داخلی، اطفال، دیالیز، اورژانس، پاتولوژی و آزمایشگاه نیز بازید کرد.
دکتر جان بابایی، با اشاره به اینکه بخش سی تی اسکن این بیمارستان، با تعرفه دولتی توسط بخش خصوصی اداره می شود، بر تقویت و همکاری این بخشها در مراکز درمانی تاکید کرد.
وی، خواستار تقویت بیمارستانها و مراکز درمانی در حوزه های تخصصی شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از زمینهای اهدایی خیرین به این دانشگاه در حوزه سلامت در شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار نیز بازدید کرد.
همچنین رئیس شبکه بهداشت و درمان بابلسر در نشستی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بیان گزارش عملکرد این مرکز پرداخت و گفت: شبکه بهداشت و درمان بابلسر دارای 6 خانه بهداشت شهری، 46 خانه بهداشت روستایی و 3 مرکز بهداشتی شهری  و 8 مرکز بهداشتی روستایی است.
دکتر رحمانی با اشاره به اینکه این شهرستان دارای 123 هزار و 345 نفر جمعیت است، افزود: در تمامی مناطق  این شهرستان خانه های بهداشت وجود دارد و از این نظر نگرانی نداریم.
وی، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون 8خانه بهداشت در شهرستان بابلسر ایجاد شد، اظهار داشت: 6 ساختمان مرکز بهداشت این شهرستان اجاره ای است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بابلسر، ادامه داد: ساخت و سازها در این شهرستان با کمک خیران و مردم انجام می شود، به طوری که در آخرین نشست با خیرین، 50 میلیون تومان در حوزه بهداشت و درمان  کمک شد.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکز بهداشتی درمانی بابلسر و فریدونکنار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal