حوزه ریاست
۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/26 تعداد بازدید : 41
بخشداران و دهياران ساري با مجمع خيرين بهداشت و سلامت همراه مي شوند
دهياران و اعضاء مجمع خيرين بهداشت وسلامت با گردهم آمدن در بخشداري كليجانرستاق ساري، براي رفع مشكلات مراكز بهداشتي و درماني و خانه هاي بهداشت همفكري كردند

بخشداران و دهياران ساري با مجمع خيرين بهداشت و سلامت همراه مي شوند

دهياران و اعضاء مجمع خيرين بهداشت وسلامت در بخشداري كليجانرستاق ساري گرد هم آمدند تا براي رفع مشكلات مراكز بهداشتي و درماني و خانه هاي بهداشت گام بردارند.

اين گردهمايي با حضور رئيس مركز بهداشت ساري،بخشدار منطقه كليجا نرستاق،اعضاي مجمع خيرين و دهياران روستاهاي حومه با اهدافي خيرخواهانه  براي رفع مشكلات و موانع بهداشتي و درماني مردم منطقه برگزار شد.

دكتر برزگربا اشاره به اينكه خانه هاي بهداشت و مراكز بهداشتي درماني ،خط اول پيشگيري و درمان و متولي سلامت مردم است گفت : اهداف والاي معتمدين و خيرين اين مجمع كه با مشاركت مردم در بخش سلامت صورت مي گيرد،تعمير و تجهيز ساخت خانه هاي بهداشت و مراكز بهداشتي درماني است و با توجه به گستردگي خانه و مراكز بهداشتي درماني و عدم تخصيص بودجه كافي مركز بهداشت،در اين خصوص جز با همكاري و مشاركت مردمي دست يافتني نيست.

رئيس مركز بهداشت شهرستان ساري اظهار اميدواري كرد با همكاري بخشداران و دهياران و ارائه خدمت هرچه مطلوبتر و مؤثرتر خاطره خوبي در ذهن مردم نقش ببندد.

دكتر فلاح عضو مجمع خيرين با بيان اينكه تغذيه نا مناسب،بيماريها و ساير مشكلات بهداشتي درماني،مشاركت دهياران و بخشداران را مي طلبد و فعاليت مجمع خيرين بهداشت و سلامت ، گامي است در ارائه خدمت رساني مؤثر كه اين امر نيازمند اطلاع رساني از طريق پايگاه ها،مدارس و تريبون هاي نماز جمعه و ... در جلب مشاركت مردمي است.

كواكبيان از ديگر اعضاء مجمع خيرين بهداشت و سلامت ساري با اشاره به انجام كارهاي عام المنفعه و ثواب آن ، تاكيد كرد همكاري دهياران در معرفي افراد خير كمك شاياني در ارائه خدمات سطح بالاتر به روستائيان مي نمايد.تا براي دريافت كمترين خدمت بهداشتي درماني به شهر مراجعه نكنند.

زاهدي بخشدار كليجانرستاق،نبود بودجه كافي جهت فعاليت هاي بهداشتي را از مشكلات عمده دهياران اعلام كرد و حضور مسؤلين را در اين جلسات بسيار مؤثر دانست.

در پايان ،دكتر برزگر به سؤالات مطرح شده در جلسه پاسخ داد و خواستار تداوم هر چه بيشتر همكاري مردم شد.

 

بخشداران و دهياران ساري با مجمع خيرين بهداشت و سلامت همراه مي شوند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal