حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/26 تعداد بازدید : 8
توسعه همه جانبه بدون بهره گيري از يافته هاي پژوهشي ميسر نخواهد بود
دبير علمي دومين جشنواره تحقيقاتي طبري، در پيامي به مناسبت آغاز به كار اين جشنواره گفت: دستيابي به توسعه همه جانبه بدون بهره گيري مناسب از يافته هاي پژوهشي ميسر نخواهد بود.
دبير علمي دومين جشنواره تحقيقاتي طبري، در پيامي به مناسبت آغاز به كار اين جشنواره گفت: دستيابي به توسعه همه جانبه بدون بهره گيري مناسب از يافته هاي پژوهشي  ميسر نخواهد بود.
در متن پيام دكتر احمدعلي عنايتي عنوان شد:
"پژوهش محور اصلي حركتهاي علمي و يكي از ضروريات پيشرفت علمي كشور است"
رهبر فرزانه انقلاب
يكي از عوامل اصلي پيشرفت جوامع، توجه به پژوهش و تحقيق و ارج نهادن به جايگاه پژوهشگران، محققان و فناوران به خصوص در جامعه دانشگاهي است. دستيابي به توسعه همه جانبه بدون بهره گيري مناسب از يافته هاي پژوهشي  ميسر نخواهد بود. از اين رو، هر ساله به دليل اهميت و جايگاه پژوهش و پژوهشگران، هفته آخر آذرماه به نام هفته پژوهش نامگذاري شده كه نشان از اهميت آن در بسياري از شئون فرهنگي و اجتماعي به ويژه توسعه همه جانبه كشور است.
دومين جشنواره پژوهشي طبري كه امسال به صورت ملي برگزار مي شود فرصت مغتنمي براي شناسايي و طرح مسائل، مشكلات و چالشهاي پيش روي حوزه پژوهشي فراهم مي آورد و همچنين زماني مناسب است تا از مقام  پژوهش و پژوهشگران و معرفي آثار برجسته تقدير به عمل آيد.
در امتداد فعاليتهاي پژوهشي كشوري و استاني و پيشرفتهاي درخشان در اين زمينه و نيز با هدف محوريت هدفمندي و كاربردي بودن پژوهش ها، تحقيقات جمعيتي با هدف بهره مندي مردم از نتايج تحقيقات در دستور كار اين دوره تحقيقات علوم پزشكي كشور و استان قرار مي گيرد.
 اينجانب هفته پژوهش را به تمامي تلاشگران اين عرصه به ويژه استادان، دانشجويان و ساير پژوهشگران كشور تبريك و تهنيت عرض ميكنم. به طور ويژه از همت والاي پژوهشگران دانشگاه علوم پزشكي مازندران كه با مساعي خويش سبب احراز رتبه برتر ارزشيابي فعاليتهاي پژوهشي در بين دانشگاه هاي تيپ دو شده اند را ارج مي نهم. همچنين كسب رتبه اول كميته تحقيقات دانشجويي در جشنواره رازي را نيز به فال نيك مي گيريم.
در پايان از درگاه خداوند متعال، براي همگان توفيق روزافزون در راستاي منويات مقام معظم رهبري مسئلت مي نمايم.
دكتر احمد علي عنايتي
معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشكي مازندران
توسعه همه جانبه بدون بهره گيري از يافته هاي پژوهشي ميسر نخواهد بود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal