حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/27 تعداد بازدید : 14
انتقادات رسانه اي با رعايت اصول اخلاقي، سازنده است
وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي در نشست با مسئولين روابط عمومي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور گفت: انتقادات رسانه اي با رعايت اصول اخلاقي، سازنده است.
وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي در نشست با مسئولين روابط عمومي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور گفت: انتقادات رسانه اي با رعايت اصول اخلاقي، سازنده است.
دكترسيد حسن هاشمي وزير بهداشت، ماموريت عمده وزارت بهداشت و درمان را اطلاع رساني صحيح وضعيت نامناسب سلامت جامعه  دانست و افزود: در فرايند اطلاع رساني سلامت بايد شأن پزشكان و جامعه پزشكي نيز رعايت شود.
 وي، تصريح كرد: اخبار و انتقادات در صورتي كه با رعايت اخلاق ، امانتداري ، صداقت و انصاف همراه باشد ايرادي ندارد .
وزير بهداشت، خاطرنشان كرد: مديران و مسئولين بايد بودجه هاي در اختيار را به درستي مديريت و هدايت كرده و براي ارتقا سلامت مردم، حمايت و كمك سازمانها و گروههاي نيكوكار را جلب نموده و در اطلاع رساني و آموزش سلامت ازشيوه هاي تاثيرگذارمختلف استفاده نمايند.
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت و درمان نيز با تاكيد بر فراهم نمودن بسترهاي سرمايه اجتماعي بين كاركنان، سازمان و مردم، گفت: اعتماد و همگرايي در درون سازمان باعث پيشرفت سازمان مي شود.
دكتر حريرچي، وجود و تقويت هدف مشترك درون سازمان را موجب ارتقا سلامت جامعه عنوان و تصريح كرد: گزارشهاي ارائه شده از اقدامات حوزه بهداشت و درمان لزوما نبايد مثبت باشد بلكه ارائه انتقادات همراه با پيشنهادات و راهكارها در عين دارا بودن صداقت راهگشاست.
مشاور رييس جمهور در امور رسانه ها نيز در اين نشست اظهار داشت: اقدامات انجام شده بايد بدون بزرگ نمايي اطلاع رساني شود اطلاعات لازم را با صداقت به خبرنگاران بگوييم به گونه اي كه داده ها به رسانه ها داده شود و آنها خود آن را پردازش و به مردم ارائه نمايند.
 گفتني است در اين نشست از مسئولين روابط عمومي سابق دانشگاههاي علوم پزشكي كشور قدرداني شد.
انتقادات رسانه اي با رعايت اصول اخلاقي، سازنده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal